Artık Bizim de Bakan!mız Var

Başlatan AntZ, 01 Mayıs 2009, 18:57:58

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: mafia_sentinel55 - 13 Mayıs 2009, 18:07:54
yüzde yüz Samsunlu bakan istiyorsak önce şehrin yüzde yüzü yüzde yüz Samsunlulardan oluşmalı....

Benim dedelerim de Gümüşhaneli, 1950'lerde gelmişler. Ama ben Samsunluyum, Samsunsporluyum. Ari ırk aramıyoruz ki biz. Samsun'un kucak açtığı kim olursa olsun, blihassa da temsil makamında ise Samsunluyum diyecek, öyle hissedecek.

Kodalak

Alıntı yapılan: samsuni - 13 Mayıs 2009, 18:20:05
Benim dedelerim de Gümüşhaneli, 1950'lerde gelmişler. Ama ben Samsunluyum, Samsunsporluyum. Ari ırk aramıyoruz ki biz. Samsun'un kucak açtığı kim olursa olsun, blihassa da temsil makamında ise Samsunluyum diyecek, öyle hissedecek.

Al benden de o kadar benim babam Trabzon Akçaabatlı ne olacak şimdi,,,
Babam beni 4 yaşında SAMSUNSPOR maçına götürmüş bize SAMSUN ve SAMSUNSPOR sevgisini aşılamış..

Ne yani trabzonlu olmak SAMSUNLU ve SAMSUNSPOR lu olmaya engelmi?....

berusa55

13 Mayıs 2009, 18:28:17 #92 Son düzenlenme: 13 Mayıs 2009, 18:30:28 berusa55
Bize Samsun'lu değil Samsun'culuk bilincine sahip ekmek yediği yere hizmet aşkıyla dolu adamlar lazım. Kökeninin Samsun olması şart değil. Bizim dedeler de Selanik'ten gelmiş napim şimdi Selanik'ci olup Aris'i mi tutayım!

AntZ

13 Mayıs 2009, 18:51:53 #93 Son düzenlenme: 13 Mayıs 2009, 18:53:46 Ant55
Alıntı yapılan: berusa55 - 13 Mayıs 2009, 18:28:17
Bizim dedeler de Selanik'ten gelmiş napim şimdi Selanik'ci olup Aris'i mi tutayım!

Aris i tut tabi Atina takımlarının yalakası olacak halin yokya  ;D ;D ;D

Anti Atina, Anti İstanbul  :P

Pergani 55

Önyargılı olmaya gerek yok bekleyip görecegiz sayın bakanımız ne kadar Samsunlu ve Samsunsporlu. Çok güzel şeyler de yapabilir belli olmaz.Samsunluyum demesi bile güzel birşey

berkay55

bakalım bakanımız ne zamn harekete gececek samsunsporumuzla ılgılı olark

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Bu bakan acaba samsunun mu yoksa trabzonun mu?cunku samsundan cikmis vekillerin cogu 61 model de onun icin merak ettim.

harbisamsunsporlu5517

sayın bakan yıldız oyuncu isteriz unakıtan eskişehire sergeni getirdi super lige gitti biz hala boş boş  bekliyoruz

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

09 Haziran 2009, 10:04:07 #98 Son düzenlenme: 09 Haziran 2009, 10:28:48 BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR
Bakanimiz var diyoruz ama herhalde samsunsporumuza somut icraat yapmak yerine o da sadece adI üstünde bakmakla yetinecek gibi???

beşnumara

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 09 Haziran 2009, 09:39:12
sayın bakan yıldız oyuncu isteriz unakıtan eskişehire sergeni getirdi super lige gitti biz hala boş boş  bekliyoruz
yıldız oyuncuya gerek yok federasyona gereken parayı yatırırsak zaten o destek de gelir sonra ver elini süper lig ama hala düşüncelerim aynı.hiç beklentim yok.eğer biz transfer yapamazsak bu bakanın ayıbı olacaktır.

Oflu

Benimde dedelerim Oflu ve Caykarali. Bircok Rizeli, Artvinli ve Trabzonlu akrabalarimiz var. Samsunun yerlilerindende kiz alip verdik. Dayi, eniste, hala, amca ve teyze cocuklari olduk.

Ailede kimse Oflulugu savunmaz. Herkez kendisini Samsunlu olarak tanitir. Öylede olmasi gerekir zaten.

Yeter artik bu kadar tantana, bizi kökümüz sebebiyle kimsenin dislamaya hakki yok.
Saygili olun lütfen....

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: Oflu - 09 Haziran 2009, 16:17:54
Benimde dedelerim Oflu ve Caykarali. Bircok Rizeli, Artvinli ve Trabzonlu akrabalarimiz var. Samsunun yerlilerindende kiz alip verdik. Dayi, eniste, hala, amca ve teyze cocuklari olduk.

Ailede kimse Oflulugu savunmaz. Herkez kendisini Samsunlu olarak tanitir. Öylede olmasi gerekir zaten.

Yeter artik bu kadar tantana, bizi kökümüz sebebiyle kimsenin dislamaya hakki yok.
Saygili olun lütfen....
arkadaşım kimsenin kimseyi dışladığı yok.sen neden alınıyorsun.sen mi samsundan vekil veya bakan çıktın.yalan mı yani samsunlunun oyu  ile vekil olanların samsun a bir çivi dahi çakmadığı ve bize gelecek yatırıları diğer karadeniz illerine kaydırdıkları.diğer karadeniz illerinden gelip samsunda yaşayan insanlar  alınacaklar diye de,gerçekleri söylemekten kaçmayız asla?

55.hakan

Alıntı yapılan: BİR SEVDADIR SAMSUNSPOR - 09 Haziran 2009, 16:53:43
arkadaşım kimsenin kimseyi dışladığı yok.sen neden alınıyorsun.sen mi samsundan vekil veya bakan çıktın.yalan mı yani samsunlunun oyu  ile vekil olanların samsun a bir çivi dahi çakmadığı ve bize gelecek yatırıları diğer karadeniz illerine kaydırdıkları.diğer karadeniz illerinden gelip samsunda yaşayan insanlar  alınacaklar diye de,gerçekleri söylemekten kaçmayız asla?

sedatbuyuk

yeni teşvik yasasında samsun 3. bölgeye düştü. trabzon 4. bölgede. 4. bölge en fazla teşvik alan bölge. samsun da 4. bölge olsaydı coğrafi konumu nedeni ile çoğu teşvik ilimize kayacaktı. bu herkes tarafından eleştirilen bir durum. vekillerimiz ve bakanımız ne yazık ki burda pasif kaldılar.

daha önce de demiştim. icraat görmeden kimseyi alkışlamam. ama daha ilk örnekte geçmişin oyunları devam ediyor.

Cagdas Ünver