Artık Bizim de Bakan!mız Var

Başlatan AntZ, 01 Mayıs 2009, 18:57:58

« önceki - sonraki »

maviay55

Samsunspor'umuz ve Samsun'umuz için hayırlı olsun

kaptan 55

nafız kurt'un tekel bakanlığından sonra SAMSUN'a yıllar sonra bakanlık verilmesi sevindirici bir gelişme,umarım bu bakanlıktan SAMSUNSPOR'umuzda nasiplenir.

yaman55

bence bu bakanlık samsuna değil trabzona vermiştir trabzonspor camiasına hayırlı olsun

kaptan 55

Alıntı yapılan: yaman55 - 02 Mayıs 2009, 10:12:38
bence bu bakanlık samsuna değil trabzona vermiştir trabzonspor camiasına hayırlı olsun
benimde en büyük endişem o işte???

yaman55

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 02 Mayıs 2009, 10:13:30
benimde en büyük endişem o işte???

gör bak abi dediğim gibi olacak

sadece55

Abartmayın dediğin gibi olsaydı Faruk Özak gibi bir adamın yerini değiştirmezlerdi.Bu adamın ne kadar destek verdiğini hepimiz zaten biliyoruz.Mustafa Demir tabiki direk gelip samsunspora şu kadar para veriyorum deme hakkına sahip değil ama tabiki bir bakana yaranmak istiyecek hele de bayındırlık bakanına çok şirket çok grup samsuna yatırım yapmak isteyecektir.Ayrıca teşvik olaylarında elimizde büyük bir güç olacaktır.Mustafa Demir istediği taktirde güzel gelişmeler olacaktır.Ve bundan da samsunspor gerçekten büyük bir pay alacaktır.Örneğin cengiz inşaattan samsunspora gelen 500bin tl Bu gibi örneklerin çoğalması için samsuna dışardan ekonomik destekler gelmelidir bunda da bir bakanın konumu ve duruşu şehire çok büyük avantajlar katar.Bakanı olupta ayrıcalık almayan gelişme konusunda ivme kazanmayan şehir görmedim açıkçası.Şuan bölge itibariyle zaten en büyük bizdik bir de siyasi haklarımızı da kazanarak daha da gelişeceğiz diye düşünüyorum.Bu da Samsunsporun bu sene ligte kaldığı taktirde seneye güzel gelişmelerle güzel işler başarabilceğini düşünüyorum.Ama dediğiniz gibi Bakan bey Samsun ismini çıkarıp Trabzon derse o zaman da bizlerden seçmenden dersini alacaktır.Zaten büyük bir uyarı aldılar.

since1965

faruk özak ın bakan olması sayesinde trabzonspor bugunlere geldi.Ülkedeki en büyük rakamlı ihaleler bu bakanlık emrindedir.HAtta faruk özak ın odasında yan masası sadri şenere aitmiş diye söylentiler.İhale odasından çıkan sadri şenerin masasına oturuyormuş.trabzonspor dünya transfer yaptı borcu hala aynı hep mütahirlere aldırttı futbolcuları.Bakın gökhan ünal ts ile sözleşmesini ankarada imzaladı.Samsun a verielecek bakanlıklarda samsunspora yararı olacak iki bakanlıkdan birisi maliye ve bayındırlık bakanlıgıdır.Seçilen yönetime ziyaret eden tek vekilde kendisidir.hatta destek olacagına dair sözde vermiştir.Eleştirmek için çok erken bakalım samsunspor için neler yapacak hep beraber görecez.

berusa55

02 Mayıs 2009, 14:50:38 #52 Son düzenlenme: 02 Mayıs 2009, 14:52:22 berusa55
Bayındırlık Bakanlığı'nın trabzon milletvekili Özak'tan alınıp Samsun'umuzun milletvekili Sayın Mustafa Demir'e verilmesi ile ilgili çarpıcı bir yorum arkadaşlar. Bir bakanın Bayındırlık Bakanlığı'ndan alınıp Devlet Bakanlığı'na getirilmesi, bir ilin valisinin merkeze alınması gibidir. Bir uyarıdır:

AlıntıFaruk Nafiz Özak, görevde bulunduğu süre boyunca Bayındırlık bakanı değil, Trabzon Valisi gibi çalıştı. Ankara'dan daha çok ili Trabzon'da zaman geçiren Özak, futbol değerlendirmeleri dışında fazla gündeme gelemedi. Özak'ın elinden önce Karayolları alındı, ardından Bayındırlık Bakanlığı.

http://www.haber27.com/news_detail.php?id=29724

Kais

adam alındı ama devlet bakanı oldu  :-\

berusa55

Güzel kardeşim yazdığıma bakar mısın. Devlet Bakanı ismine bakma. Bu Özak'a uyarıdır! Adama gibi çalışmaz isen o da gidecek elinden demektir. Alıntı yaptığım yazı her şeyi özetlemiş.

Kais

Alıntı yapılan: berusa55 - 02 Mayıs 2009, 14:53:10
Güzel kardeşim yazdığıma bakar mısın. Devlet Bakanı ismine bakma. Bu Özak'a uyarıdır! Adama gibi çalışmaz isen o da gidecek elinden demektir. Alıntı yaptığım yazı her şeyi özetlemiş.
anladım tamam.anladım.

Nuri Asan

Maliye bakaninida almislar,eskisehir duser artik bu sene dusmesse seneye averaj takimi olur.

ramcQ_55

üzüldüm gercekten

binnur şahinoğlunu bakan yapmamışlar izmir için büyük bi kayıp

Nuri Asan

Samsunsporuma faydasi olmayacaksa banane Samsun sehrinin makyajindan.ben Samsunsporumu istiyorum arkadas,Samsunlu bakan degil

sadece55

Arkadaşlar şöyle bir durum var önce samsuna destek olması gerekki samsunspora yatırım gelebilsin bu şehrin ekonomisi dibe battıkça insanlar nasıl yardım edebilcek biraz mantıklı olun ya