Artık Bizim de Bakan!mız Var

Başlatan AntZ, 01 Mayıs 2009, 18:57:58

« önceki - sonraki »

CriminaL

mustafa insallah yapar zaten yapmalı da samsun milletvekili trabzon değil bu onun görevi

AntZ

01 Mayıs 2009, 20:12:02 #31 Son düzenlenme: 01 Mayıs 2009, 20:16:16 Ant55
Alıntı yapılan: **KaR6** - 01 Mayıs 2009, 20:04:11
sonucta bize bi zararı var mı? yok.. eskisinin yararı yada zararı varmıydı? yoktu..

Ne güzel söylemişsin Mustafa

Ek olarak Mehmet Ali Şahin Antalya lı, Unakıtan da Eskişehir li değildi, hatta alakaları bile yoktu. Eleştiriler doğru olsa da, Başbakan da Samsun lu olsa istemeden olmuyor. Biz isteyeceğiz, sıkıştıracağız alabildiğimizi alacak yaptırabildiğimizi yaptıracağız. İlkadım stadı diyorduk, Büyük Otel diyorduk, bundan iyi fırsat olur mu? Hem de Bayındırlık ve İskan Bakanı.

Bu şehir için birşeyler istemekte, sıkıştırmakta görevdir, biz görevimizi yapalım, gerisini bekleyip görelim. Bizim isteklerimize kayıtsız kalmasın da Trabzonlu olmuş, Samsunlu olmuş, Hakkarili olmuş çokta önemli değil  ;)

jean

degisen birsey yok yarrai olmaz zaten trabzonlu

AntZ

Alıntı yapılan: jean - 01 Mayıs 2009, 20:14:10
degisen birsey yok yararı olmaz zaten trabzonlu

Ama en azından birşeyler isteyebileceğimiz birisi var bakan olarak  ;)

berusa55

01 Mayıs 2009, 20:17:07 #34 Son düzenlenme: 01 Mayıs 2009, 20:22:47 berusa55
Bırakalım şu trabzon muhabbetini artık! Tamam işte Samsun'umuzun bir bakanı var sonunda. Takipçisi olalım bakalım Samsun'umuza bir yarar olacak mı diye. Hiç olmadığında ne oldu? Belki bu sefer fayda getirecektir. Sevindirici haber kesinlikle. Yıllar sonra Samsun'dan bakan çıktı. Azımsanacak olay değil.

europe_55

Samsunumuz´a ve Samsunsporumuz´a hayirli olsun...

berusa55

AlıntıDemir "Televizyondan öğrendim"

01 Mayıs 2009 / 19:26

AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, Bakanlık haberini televizyondan öğrendiğini açıkladı.

Vedat ATICI/ Haberexen.com

Başbakan Erdoğan'ın kabinedeki değişiklik listesini açıkladığı sırada Ankara'dan Samsun'a arabayla gelen Mustafa Demir, Bayındırlık ve İskan Bakanı olduğunu Merzifon'a geldiği sırada öğrendi.

Demir bakanlığı açıklandıktan sonra ilk demecini telefonla Haberexen'e verdi. "Bakanlığım süresince tüm gücümle çalışacağım" diyen Demir: "Allahtan yeni görevimin hayırlı olmasını diliyorum. Bu süreçte Samsun'umuzu en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağım" ifadelerini kullandı.

Kaynak: http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=11383

AntZ

Sn Demir'e de bakanlığı hayırlı olsun diyelim. İnşallah dediği gibi Samsun'u en iyi şekilde temsil eder.

Nuri Asan

Samsunsporuma faydasi dokunacaksa hayirlisi olsun.

mehmet yılmaz

01 Mayıs 2009, 21:07:11 #39 Son düzenlenme: 01 Mayıs 2009, 21:32:34 samsuni
Demir pek tasvip ettiğim, inandığım bir siyasetçi değildir öncelikle onu söyleyeyim. Ancak artık ortada Samsun sıfatlı bir bakan var, isteyebileceğimiz, herşeyden önemlisi baskı kurabileceğimiz. Faruk Özak'ın yerine gelmiş olması da uzun uzadıya konuşulması gereken bir durum.

Başbakan, kuruluşundan beri partisini destekleyen tek Karadeniz kıyı şehri olan Samsun'a geç de olsa hak ettiği payeyi vermiştir. Doğru kişiyle mi vermiştir, o ayrı bir konu ama vermiştir. ( Hatta doğru kişi var mıdır? )

İnşallah unvanındaki "Samsun" sıfatının farkında, Samsunspor'umuzun yanında olan bir bakanlık yapar.

Samsunspor'umuz ve Samsun'umuz için hayırlı olsun.

celebi

babaalişo

beyler öncelikle sevindiğimi söylemek isterim bakanlık derken  bakan bakandır bakmayan bakmayandır .bi ilin bakanı varsa bakmaya mecburdur işşalah  bu sene bakanımız uğurlu gelirde ilk hetapda bu sene ligte kalır seneyede layık olduğumuz süper lige cıkarız . ben gercekten umutluyum bu bakandan samsunsporumuzu cıkarsında şehire yatırım yapmasada olur .

atakan

bende sevindim şahsen.şehrin bir bakanı oldu sonunda.suat kılıç daha faydalı olurdu diye düşünüyorum.umarım ilerde spordan sorumlu devlet bakanımızda olur :)

Sadece Samsunspor

Ben açıkcası sevindim ama hiç umutlu değilim, bu adamı eskiden beri gözüm tutmuyor bakalım yinede hayırlısı

gozgoz yýlmaz

70'lerin bir pop müzik şarkısı geldi aklıma

Kim demiş kimse bize bakmaz diye
Kimse bizi koluna takmaz diye
Laylaylom çok şükür dostlar
Benim de artık bir bakanım var  ;D

Mustafa Demir'den bir tek dileğim var, Faruk Özak'ın Trabzon'a yaptıklarını devam ettirmemesi  :)

Mübarek günün son saatlerinde Yüce Allah'tan niyaz ediyorum, inşallah yanıltır beni, sayın Samsun milletvekilimiz, inşallah şu forumda 3 yılın sonunda anlı şanlı bir özür yazısı yazarım.