TFF 2. LİG 26. HAFTA | Kastamonuspor 1966 - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 06 Mart 2019, 23:44:01

« önceki - sonraki »

SametYılmaz55

Ligdeki konumları farklı olsa da Uşakspor maçına benzer bir maç olacağını düşünüyorum.İki gol bulup, saçma sapan bir gol yeriz,2-1 kazanırız gibi hissediyorum. Sen utandırma Allah'ım. Vurduğun gol yediğin ofsayt olsun Samsunspor'um

Sadece Samsunspor

Hakem cok kotu bizi yer. 2 temiz golumuzu iptal etmisti

tactician

Bu hafta kaybetmemek çok önemli. Kastamonu maçında galip gelirsek rakibin liderlik ile alakalı ümitlerini bitirmiş oluyoruz. Rakiplerin de tüm final maçlarını bizimle oynaması da ayrı bir enterasanlık. İnegöl ciddi bir seri ile umutlanmış ve play-off iddiası için final maçına samsuna gelmişti. Bunun gibi bir çok örnek oluştu bu sezon. Kastamonu'ya geri dönersek; rakiplerimiz ile de maçları var. İlginç bir dilemma. Kazansak rakiplerin kucağına rahatlamış bir rakip göndermiş oluruz, kaybetsek daha büyük sıkıntı. Beraberlik fena skor olmaz. Tabi ki kazanabilirsek kazanmak ne olursa olsun en güzeli.
Kastamonu ile başlayan 3 maçlık periyodu 9 puan ile geçebilirsek Keçiören ile şampiyonluk maçına gideriz.

Bu arada Okan'ın cezalı olduğu haftada Savas-Oğuz oynarız diye bekliyorum.

s_uzunkaya

08 Mart 2019, 10:00:33 #18 Son düzenlenme: 08 Mart 2019, 11:00:30 s_uzunkaya
Alıntı yapılan: tactician - 08 Mart 2019, 08:29:03
Bu hafta kaybetmemek çok önemli. Kastamonu maçında galip gelirsek rakibin liderlik ile alakalı ümitlerini bitirmiş oluyoruz. Rakiplerin de tüm final maçlarını bizimle oynaması da ayrı bir enterasanlık. İnegöl ciddi bir seri ile umutlanmış ve play-off iddiası için final maçına samsuna gelmişti. Bunun gibi bir çok örnek oluştu bu sezon. Kastamonu'ya geri dönersek; rakiplerimiz ile de maçları var. İlginç bir dilemma. Kazansak rakiplerin kucağına rahatlamış bir rakip göndermiş oluruz, kaybetsek daha büyük sıkıntı. Beraberlik fena skor olmaz. Tabi ki kazanabilirsek kazanmak ne olursa olsun en güzeli.
Kastamonu ile başlayan 3 maçlık periyodu 9 puan ile geçebilirsek Keçiören ile şampiyonluk maçına gideriz.

Bu arada Okan'ın cezalı olduğu haftada Savas-Oğuz oynarız diye bekliyorum.

ve gene daha ilginç her şey k.örenin lehine gerçekleşiyor. şu kritik haftalarda bile 1 haftada 3 maç oynamayarak geçiren tek takımda k.ören  :) ama kastamonu yu yenelim düşündüğümüz gibi kastamonu liderlik için havlu atmıyacak aksine k.ören maçı onlar için son bi umut maçı olacaktır. diğer taraftan alttan sancaktepe bu hafta sakaryayı yenerse ilk 5 için kastamonuyu rahatsız edecektir.

jean

Bende arkadas gibi dusunuyorum kastamonuyu yenersek insaallah keciorengucu maci son sanslari olacak liderlik icin elinden geleni yapacaklar

55.hakan

Alıntı yapılan: isa55 - 08 Mart 2019, 16:11:52
Kastamonuyu yenersek çok iyi olur. Ancak liderle arası 8 puana çıkar ve her ne kadar liderle oynasa bile havlu atar. Çünkü kafaya oynayan takım fazla.
Beraberlik kayıp olsa da Keçiören maçına daha ciddi çıkmalarını sağlayacak ve en azından rakiplerinden birinin (biz) kopup gitmesini engellemiş olacak.
Bizim başka takımlar ne yapar diye düşünmeden kendi maçlarımıza odaklanmamız gerektiğini düşünüyorum. Çünkü bu lig tff 1.lig gibi değil. Her takım her takımı yenemiyor bu ligde. İlk 6 aşağıdaki bütün takımları yeniyor. Böyle olunca kendi ipimizi kendimiz keseceğiz. Kazanalım diğerleri ne yapıyorsa yapsın.

cembaba

Bu maçtan çıkarılacak bir galibiyet müthiş bir sinerjiye döner. İki haftada üst üste evimizde oynayacağız. Bu maç bence kırılma maçı. Çok zor olsa da kazanacağız inşallah.

eprianu

Kastamonuspor yönetimi yayın için izin vermemiş.

Sadece Samsunspor

Neye izin vermiyon tv yayini mac kaybettirecek sanki adamlara. Salak salak kararlar. Sanki tvden ses duyuracaz stada. Selamet atli faceden yayin yapar belki

evolution55

yayın için anlaşılmış sanırım. olacakmış yayın

eprianu

Haber AKS'tan  yayın olacağına dair resmi bir açıklama gelmedi. Bekliyoruz, İnşallah olur.

Düzenleme : Resmi açıklama geldi, haberAks maçı verecek. Hadi hayırlı olsun :)

isa55

Zor bir maç bizleri bekliyor. Özellikle onlar için daha önemli.
Rakip galibiyet için bastirirken geride açık bırakacaktır. Onun için Samet ve Erhan yerine hızlı oyuncularımız Enes ve Ramazan kanatlarda tercih edilebilir. Bu tehlike karşısında Kastamonu savunması yeterince hücuma katilamayacaktir.

ata55

Hakem kestanlığolu, bu ligin hüseyin göçek2i gibi. tam bir bomba.
kazanacağımızı düşünüyorum.

tactician

Alıntı yapılan: isa55 - 09 Mart 2019, 14:52:10
Zor bir maç bizleri bekliyor. Özellikle onlar için daha önemli.
Rakip galibiyet için bastirirken geride açık bırakacaktır. Onun için Samet ve Erhan yerine hızlı oyuncularımız Enes ve Ramazan kanatlarda tercih edilebilir. Bu tehlike karşısında Kastamonu savunması yeterince hücuma katilamayacaktir.

hoca bu hafta samet'e de kesik atacak gibi durdu idmanlarda.
büyük ihtimalle 11 şu şekilde şekillenecek
-------ahmet altın------------
erkam - cenk - nuri - canberk
------- savaş - oğuz ----------
erhan ş. - ilyas kubilay- bahattin
---------- abdülkadir ------------

ben daha önce de söylemiştim özellikle deplasmanlarda geri dönüşü ve defansif yönü olan orjinal çizgi adamları ile oynamaktan yanayım.
kenarlara samet ramazan öne de erhan ile oynarım. kubilayı hem içeride hem dışarıda yazarım. belki saha zeminin çok handikaplı olduğu durumlarda kenarda tutarım.

maço

Çıkalım şu ligten passolig istiyorum.
Yine bitmiş biletler birilerine gitti.