Samsun - LOVELET AVM

Başlatan berusa55, 31 Ocak 2011, 18:08:22

« önceki - sonraki »

kuzey55

Alıntı yapılan: gkhn - 01 Şubat 2011, 12:26:28
Valla bende kocaelideki outlet center a benzettim :)

onla hiç alakası yok bence :)

gkhn

Alıntı yapılan: kuzey55 - 01 Şubat 2011, 12:29:43
onla hiç alakası yok bence :)

Herkes bir yerlere benzetiyordu dedim bende benzeteyim :P :)

jorgensen55

ben de wrentham village premium outlets massachusetts aynı :Pp

yirmiuc

forum bornova'ya benziyor bence de.
inşallah kısa sürede tamamlanır.

millwall

zaten fotonun teki forum bornovadan birebir : )

berusa55

Yapan firma da İzmirli İdol İnşaat olunca sanırım baz olarak Forum Bornova örneği göz önünde tutulmuş  ;)

lucarelli

Forum bornava'ya bir kez gittim. Bana da orayı anımsattı. Anımsatmaktan da öte 1-1 aynı nerdeyse

Sadece Samsunspor

istdaki viaportu andırıyor. sokak tarzı outlet. güzel bir proje. bekliyoruz.

Ajan

yönetim o kadar avm açıldı hiçbirinden korner mağaza alamadın. Bari buradan al.

yirmiuc

Alıntı yapılan: *AgEnT* - 02 Şubat 2011, 18:39:03
yönetim o kadar avm açıldı hiçbirinden korner mağaza alamadın. Bari buradan al.

çok güzel fikir. ama yönetimin buradan bir mağaza alacak imkanı olduğunu sanmıyorum.
canik belediyesi yardımcı olmalı bu konuda.

cgr

La herkes bi yere benzetmiş bende benzeteyim bari... Aynı bizim ev la bura  8)

YAWAS

berusa55

berusa55

08 Şubat 2011, 02:38:50 #28 Son düzenlenme: 08 Şubat 2011, 02:46:58 berusa55
Alıntı
Karadeniz Bölgemizin eğitim, kültür, sanat ve ticaret merkezi olan Samsun, Marmara, Ege, Akdeniz ve İç Anadolu bölgelerini, Orta ve Doğu Karadeniz'e, oradan da Türki Cumhuriyetler ve Rusya'ya bağlayan KKaradeniz Sahil Otoyolu'nun Kavşak noktasında, 40.000 M2 büyüklüğündeki özel arazisi üzerinde inşa edilmekte olan Lovelet AVM ile, çok yakında bölgenin alışveriş merkezi de olacak.

Lovelet AVM, günde ortalama 85 bin aracın önünden geçtiği benzersiz konumunun yanı sıra, şehir merkezine 4 km, Samsun Limanı'na 5 km ve anayolu üzerinde olduğu Samsun Çarşamba Hava limanına sadece 16 km uzaklıkta..

Bu çok özel konumu nedeniyle, "Karadeniz Bölgesinin en yüksek ciro potansiyeline sahip alışveriş merkezi" ünvanına da sahip olacak olan Lovelet AVM, Samsun'un değerine değer katacak.

Yüzde yüz sirkülasyona sahip olabilecek şekilde tasarlanan 65.000 M2 büyüklüğündeki toplam kullanım alanında, toplamı 40.000 M2 olan 225 bağımsız bölümüyle hizmet vermeye hazırlanan Lovelet AVM, bu bağımsız bölümlerinde yer alacak; sinema, süpermarket, bowling salonu, çocuk oyun parkı, pony club; erkek, kadın, çocuk giyimi, elektronik, ev tekstili, cafe ve fastfood markalarıyla, "alışveriş aşkını yaşatmak için" geliyor..

Başta Ege Bölgesi olmak üzere Türkiye'nin birçok yerinde gerçekleştirdiği özel projeleriyle tanınan, geride bıraktığı 11 yılda elde ettiği başarıları, referansları ve güvenilirliği ile göz kamaştıran İdol İnşaat tarafından gerçekleştirilmekte olan bu proje ile Karadeniz Bölgesi alışverişe aşık olacak, Samsun kazanacak.

Ne zaman mı ?

En geç, 01 Mart 2012 tarihinden itibaren..

http://www.facebook.com/album.php?aid=47066&id=189980151026494#!/pages/Lovelet-AVM/189980151026494?v=info

http://www.facebook.com/album.php?aid=47066&id=189980151026494#!/album.php?aid=47066&id=189980151026494

epçeli köylü

Bende bir yere benzeteyim. Afyondaki ikbal tesislerinin olduğu bölgede 5M migros var buranın aynısı gibi. Özellikle yazın çok iş yapar.