Bulvar Samsun [A.V.M.]

Başlatan berusa55, 26 Ekim 2009, 16:45:43

« önceki - sonraki »

berusa55

02 Ağustos 2010, 00:50:28 #45 Son düzenlenme: 02 Ağustos 2010, 01:05:05 berusa55
Alıntı yapılan: **KaR6** - 02 Ağustos 2010, 00:42:18
second life mı bu :)

Valla second mı third mü bilemem ama baya güzel olacakmış gibi duruyor Mustafa'cığım. Yukardaki fotoğrafın kaynak adresini de buldum:

http://www.turkmalls.com/developments-detail.asp?pg=9&id=proje_resim.asp?id=114&prid=114

**KaR6**

ben buna hiç inanmıyorum abi yaa.. sanırım olursa mükemmel olacagından dolayı hiç olmayacakmış gibi geliyor.. bi de çok mistik bi havası var oranın, yıkmasınlar müzeye çevirsinler :)

berusa55

Mustafa'cığım bu yapılacak gibi artık kardeşim. Hakikaten inanılmayacak derecede güzel duruyor.  ;)

Burak

tamda olmasını istediğim gibi duruyor valla hayal gibi ama olacak bu adamlar yapar .trafiğe de kapanacak sanırım gazi caddesinin bu kısmı. ben asıl otoparkın olduğu iç kısımları merak ediyorum kafeler kurulup masalar yerleştirilirse samsun u çok farklı kılan bir oturma alanı meydana getirilmiş olacak

eLLis

Çok şık olacak yapılırsa trafiğede kapatılırsa mükemmel tvde gördüğümüz avrupa şehirleri gibi tarihi yapı altında mağazalar ama 15 bin m2 azmış baya

maraton

peki zeki mürende bizi görecek mi ?!?

berusa55

Alıntı yapılan: eLLis - 02 Ağustos 2010, 12:01:27
Çok şık olacak yapılırsa trafiğede kapatılırsa mükemmel tvde gördüğümüz avrupa şehirleri gibi tarihi yapı altında mağazalar ama 15 bin m2 azmış baya

Kiralanabilir kapalı alan sanırım 15.000m2'dir Çağrı'cım... Oradaki açık alanların büyüklüğünü biliyoruz  ;)

berusa55

Bugün gördüm; Forum Samsun inşaatı başlamış. Hayırlı olsun...

germencisse

Ersin abicim fotoğraflarını çekseydin keşke.. :)

sadece55

Şehire iyi bir değer katacaktır...İnşaatta çok sürmez ciddi firmalar çünkü

berusa55

Alıntı yapılan: germencisse - 20 Ağustos 2010, 18:39:10
Ersin abicim fotoğraflarını çekseydin keşke.. :)

Şu an bildiğin eski tekel binaları  ;D Az ilerlesin mutlaka fotoğraflarım kardeşim  ;)

sersa

Pazar günü başbakan yapacakmış inşaatın açılışını...

Sercan

Alıntı yapılan: berusa55 - 20 Ağustos 2010, 18:26:31
Bugün gördüm; Forum Samsun inşaatı başlamış. Hayırlı olsun...

Evet abi otoparkı kaldırmışlar oradan zaten,bende gördüm başlamışlar.Hayırlı olsun...

Kaya

Aylardır yatıyorlar şimdi feci bir çalışma var her yer toz toprak oldu.Hayırlı uğurlu olsun diyelim.Ayrıca büyük firmaların büyük paralara aldıkları bu ihaleyi siyasi rant haline getirmesinler.

berusa55

21 Ağustos 2010, 03:54:00 #59 Son düzenlenme: 21 Ağustos 2010, 03:55:45 berusa55
Alıntıİnşaat başlıyor

Samsun'da Torunlar ve Turkmall Grubu tarafından 30 yıllığına kiralanan eski TEKEL binalarındaki 15 yıllık otopark boşaltıldı. Grubun bu hafta sonuna kadar çalışmalarına başlaması bekleniyor.Samsun'da şehir merkezinde yaklaşık 15 yıldır faaliyet gösteren ve işletmesini Büyükşehir Belediyesi'ne ait Anakent İmar İnşaat Şirketi'nin yaptığı TEKEL otoparkı, Torunlar ve Turkmall Grubu'nun inşaat çalışmasına başlayacağı için boşaltıldı.Büyükşehir Belediye Başkanvekili Turan Çakır, "Torunlar-Türkmall Girişim Grubu ihale şartnamesine göre eski TEKEL binalarının önündeki otopark alanına her biri 10 bin metrakereden oluşan iki katlı yeraltı otoparkı yapacak. Firmanın yapacağı bu otopark, Büyükşehir Belediyesi'ne devredilecek, işletmeciliği de tamamen Büyükşehir tarafından gerçekleştirilecek" dedi.Çakır, firmanın bu hafta sonuna kadar binaların etrafını kapatıp, çalışmalarına başlayacağını öğrendiklerini söyledi.  

Kaynak