Samsun Basket Kulübü

Başlatan berusa55, 13 Haziran 2009, 14:40:02

« önceki - sonraki »

berusa55

Bir güzel film daha mutsuz sonla bitti :(

beşnumara

Alıntı yapılan: salon55 - 17 Haziran 2009, 23:15:47
eeeeeeeeeeee bu takımda kapandı şimdi neye sallıyacaz arkadaşlar gerçi bazı arkadaşlar sevindiler ama bu gençlik hiç olmazsa hafatada 1 gün maç ile oyalanıyordu şimdi ne olacak?
eğer bu gençlik haftada bir gün maç ile uyutuluyorsa veya böyle düşünülüyorsa çok yazık bize. türk gençliği bu olmamalı veya böyle düşünmemeli

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Samsun adının geçtiği her platform bizi gururlandırır.burda çelenk olayından sonra tepki koyduk.ama bu tepki sbk ya değil.çelenk i gönderenlere.sen sbk eriyorken samsunumuz için gereksiz bir mağazayı düşünüp çelenk gönderiyorsan,bizde tepkimizi koyarız.ama bu tepki sbk nın yokolmasına duyduğumuz üzüntüye engel değil.

kaptan 55

sahipsizliğin başkenti SAMSUN

Ollivanders

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 18 Haziran 2009, 10:06:42
sahipsizliğin başkenti SAMSUN
milletin vekilleri harıl harıl çalışır memleketinin her alanda başarısı için,bizim ki lerde çalışıyor bak samsun a bu sıfatı onlar verdi?

kaptan 55

izmirli trabzonlu vekillerimiz bile var ne büyük bir şehiriz?

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 18 Haziran 2009, 11:52:07
izmirli trabzonlu vekillerimiz bile var ne büyük bir şehiriz?
evet kardeşim.samsun sayesinde çok kişi adam oldu.ama adam gibi samsun a sahip çıkmayı beceremedi hiç biri

kaptan 55

büyükşehir olupda siyasileri bürokratları işadamları bizim kadar küçük beceriksiz bir büyükşehir daha varmı acaba?

cem and naz55

eğerki tayinci feneriuma çiçek yolladı diye bunun faturasını kim sbk ya çıkartırsa o kişinin samsun sevgisinden şühpe duyarım insanlar tayinciye sonuna kadar tepki göstersinler ama sbk yı bu işe alet etmesinler eğerki eden varsa onun şahsındanda şüphe duyarım...
neyse bir senelik film yaşandı ve bitti 9.sırada bitiren botaşa avrupa kupaları için teklif gelmiş size soruyorum botaşın avrupa maçını tvden izledinizde içiniz cız etmeyecekmi..benim şimdiden ediyor neyse yaşandı ve bitti başlangıcı çok güzeldi sonu ise dramatik oldu...kına yakacak olanlar varsa buyursunlar önden ben kına yakmıyorum üzülüyorum...
trabzonun mahalle takımları bile 3.ligde bile cirit atarken biz bir bayan basket takımını bile ligde tutunduramadık...

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: cem and naz55 - 18 Haziran 2009, 19:36:52
trabzonun mahalle takımları bile 3.ligde bile cirit atarken biz bir bayan basket takımını bile ligde tutunduramadık...
bu yaşadığımız üzüntülerin nedeni,samsun ruhunu içinde taşımayan basiretsiz  bürokratlardır.böyle sonradan samsunlu olanlar sayesinde hiç bir başarıya imza atamayız.devamlı dibe vuracağız.bizim tepkimiz kurumlara değil bu kurumları yönetemeyenlere.sbk eriyorken başka bir kulübün rant mağazasına çelenk gönderecek kadar rahat olabiliyorlar demekki?

salon55

arkadaşlar kimsenin sbk ya yadasamsunspora yardım için seferber olacağı yok. sbk yardım için kime gitse samsunspora veriyoruz onlardan kalmıyoki diyolarmış.ulan bu kadar yardım etseler samsunsporumuz bu halde olurmuydu kimi kandırıyorsunuz? merak etmeyin gereken cevabı bu yalancılarda en kısa sürede alacaklar.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: salon55 - 27 Haziran 2009, 10:23:34
arkadaşlar kimsenin sbk ya yadasamsunspora yardım için seferber olacağı yok. sbk yardım için kime gitse samsunspora veriyoruz onlardan kalmıyoki diyolarmış.ulan bu kadar yardım etseler samsunsporumuz bu halde olurmuydu kimi kandırıyorsunuz? merak etmeyin gereken cevabı bu yalancılarda en kısa sürede alacaklar.
kimsenin bir kuruş verdiği yok samsunsporumuza.bırakın vermeyi vermek isteyenlere de engel oluyor samsunspora para veriyoruz diyen yalançılar?

jean

kapansa baride bizde ne oldugunu bilsek en azindna umuda kapilmasak birsey olurmu diye

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: jean - 28 Haziran 2009, 00:21:43
kapansa baride bizde ne oldugunu bilsek en azindna umuda kapilmasak birsey olurmu diye
haklısın kardeşim.böyle her zaman isyanları oynamaktansa sadece bir gün oturup üzülürüz.