samsun yerel seçim sonuçları

Başlatan HABEREXEN.COM, 28 Mart 2009, 12:27:53

« önceki - sonraki »

MeL_55

Recep

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: recep55 - 29 Mart 2009, 21:31:21
ladik mhp kesin kazandı
valla abi bilmiyorum artık aks tvnin ylncısıyım bnde ;D

mehmet yılmaz

İHA'nın haberi Gazete55 tarafından yanlış yorumlanmış. Orda tüm sandıklar açılmış ve AK Parti 1. görünüyor ancak bir fark var. Orada söz edilen Büyükşehir Belediyesi için Atakum'dan kullanılan oy. Yani, %38 gibi görünen oran Atakum'dan Y.Ziya Yılmaz'a verilen oy.

Atakum'da Metin Burma önde gidiyor. Samsunspor adına bir başka kayıp...

**KaR6**

abi, ilkadımda kim önde ya? hürriyet 8000 oyla necaattin diyo, yzy nin sitesi 22000 oyla sülüman, kime inanacaz ;D

istanbuldan

Ya Samsunspor'u tutan bir belediye kazandımı Allah aşkına bir kişi bari çıksın...

Recep

29 Mart 2009, 21:40:18 #81 Son düzenlenme: 29 Mart 2009, 21:45:42 recep55
Alıntı yapılan: MeL_55 - 29 Mart 2009, 21:30:32
NTV'ye göre

ntvmsnbc de sapıttı demin ilkadımda açılan sandık sayısı % 21 di şimdi % 16 ya düştü ???

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: özkan17 - 29 Mart 2009, 21:38:57
Tesekkurler samsun halkı..eğitimsiz kör at gözlüklü samsun halkı..cebınızdekı olan uc kurus ınsallah ıkı seneye kadar sıfıra ınecek..yemek bulamayan karnını doyuramayan samsun halkı aclık belanız olsun allah beter etsıin sızlerı..yedınız Dostum samsunsporu yıyecek daha ne kaldı he samsunda..haa birde son sozum su sıtede hepımız bagırıyozya yzy bas gıt bılmem ne dıye samsunu yedın vsvsvs  300ümüz bunu dıyosak EYYY YALANCILAR 150NİZ BU SAYFALARA YALAN YANLIS YAZIYORSUNUZ..bundan sonra samsunspor dıye bırsey kalıcakmı kalmıcakmı bılemem ama en az 5 sene daha kasıkla verip kepceyle yenılmeye MAHKUMSUNUZ SAMSUNLULAR!!!!

Kendi oldugum yerde partim kazandıı mutluyum!!!!
özkan yavas ol kardesım bune şiddet böle  ;D

berusa55

29 Mart 2009, 21:43:00 #83 Son düzenlenme: 29 Mart 2009, 22:16:02 berusa55
Büyükşehir ile ilgili Yzy'nin sitesi'nde son durum:

Toplam Sandık : 1296

Açılan Sandık : 753 (%58)

AKP: 130,650

CHP: 50,023

Clint_Eastwood

Sinop, Ordu, Giresun kadar olamadık... Adamlar resmen başkaldırırken biz yine Akp'ye muhtaç olduk... Uşak gibi bir il bile dik duruş gösterdi... Tek kelime ile hüsran... Yazıklar olsun...

Akyol

özkan kendini acayip kaptırmış sağduyulu olalım arkadaşlar herşeyin hayırlısı olsun hayat devam ediyor..

berusa55

Özkan kardeşim kantarın topuzunu kaçırma! Samsun halkına kurdugun cümlelerde düzgün üslup kullan! Bunu senden rica ediyorum... Mesajını daha düzgün bir üslupla düzeltirsen sevinirim.

özkan

abıcım benım kadar samsunu seven 18 yılk samsun dısında yasayıpda oldugum yerde ,samsunu samsunsğoru tanıtan bırı daha yokdur heralde.ama buna ragmen samsunlu samsunsporu takmıyosa yerim oyle samsun halkını..soyleıdklerımın harfıyen arkasındayım ben kendını bılen samsunluları tenzıh edipte..

berusa55

Özkan17 uzatma kardesim anlıyorum seni! Ama bu üslubu kullanamazsın burda. Senden tekrar rica ediyorum. Yoksa dediklerini biz Samsunspor'lular çok iyi anlıyoruz merak etme.

Sadece Samsunspor

tekkeköyde dsp önde gidiyor hayati tekin önde