Samsun Basket Kulübü 2007/08

Başlatan Cagdas Ünver, 04 Kasım 2007, 00:28:48

« önceki - sonraki »

berusa55

anlasılan kızlarımız birinci lig yolunda...cok güzel!

Sadece Samsunspor

2 de 2 yaptılar bence bunlar desteği hakediyor onlarada gereken değeri vermemiz lazım diye düşünüyorum

jean

inslalah boyle devam ederler birde yabanciyla susleselerdi iyi olurdu

cem and naz55

pazar günü tesadüfen samsunbasketbol kulübü başkanı hüseyin tayinciyle aynı ortamda bulundum yarım saate yakın konuştuk kendisi maddi olarak çok ciddi destekler aldıklarını söylediler sadece manevi olarak samsun halkını trübünde görmek istediklerini söylediler ara ara da tlfla izmirdeki maç için menejerden haber alıyordu amerikalının transferinin bittiğini söyledi(bunu dün spor55tede söyledi)takım kadro olarak çok güçkü olduğunu rakiplerinin tarsus olduğunu söyledi ve tarsusun transfer için çok para harcadığını söyledi samsuna gelen oyuncularında okadar uçuk paralara gelmediğini söyledi genelde gelen oyuncuların samsun şehrine sempati duyduklarından bahsetti ve samsun u basketbol da bu şehirle 1.lige çıkaracaklarını söylediler
bizlerde burdaki maçlarda sonuna kadar trübünde destek vermeliyiz sonuçta bu şehri temsil ediyor SAMSUN BASKETBOL KULÜBÜ
şu anda iyi gidiyor inşalah şehir olarak kenetlenip çıacağız

celebi

bu hafat sanırım içeride oynayacaklar. rakip kim acaba bilen var mı arkadaşlar.
yada fikstür varsa buraya koyabilir mi?

jean

amerikaliyi almisizmi yoksa yattimi

cem and naz55

amerikalı bugün samsuna gelmesi gerekirdi
takım bu hafta yine deplasmana gidiyor rakip hiç galibiyeti olmayan zayıf bir ekip URLA...

Kadir ÇELEBİ

kızlarımızı yurekten kutluyorum insallah galibiyet serisine bu haftada devam edicekler.. tiribunler ne yazıkki basarıyla dikkat ceker ilgi gorur yeni bir takım olusturulmus olmasındanda kaynaklanıyor daha haberdar olmayanlar bile vardır zamanla tiribun sorununuda asıcaktır..

celebi

valla bu gece rüyamda arkadaşlarla samsundaki basket maına gitmişisiz :lol:

jean

1.lige ckarsak adini samsunspor yapariz

erkan55

bugün saat 14 de urla beldiyesi ile oynuyoruz.urla iki macini da kaybetti.zayif bir ekip.biz ise liderligimizi sürdürmek istiyorsak bu mac almaliyiz.

berusa55

arkadaslar mac nldu acaba? nasıl ögrenecez bilmiyorum sonucu ögrene olursa ve burda paylasırsa seviniriz!

berusa55

maalesef 63-59 maglup olmusuz.
ciddi rakipleri yen ama git grubun zayıfı denen takıma yenil. neyse gecmiş olsun!

Sadece Samsunspor

olsun yenilsekde olsun ben bu takıma güveniyorum inş. 1.lige çıkıp samsunumuzu basketde de en iyi şekilde temsil edecekler

celebi

olsun kızlarımız bu işin üstesinden gelirler bu arada fikstür veya puan durumu öğrenen olursa buraya koyabilirse sevinirim.