Samsun Basket Kulübü 2007/08

Başlatan Cagdas Ünver, 04 Kasım 2007, 00:28:48

« önceki - sonraki »

Cagdas Ünver

04 Kasım 2007, 00:28:48 Son düzenlenme: 11 Nisan 2008, 19:51:46 admin_
Samsun BK maclarini buradan paylasalim.

timofte

04 Kasım 2007, 17:12:50 #1 Son düzenlenme: 14 Ocak 2008, 15:13:53 admin_

timofte

Alanya Bld. maçını 77-47 gibi farklı bir skorla kazandılar.
Ben maçın ikinci yarısını izledim. Takımda iyi bir hava var gibi görünüyor. Ayrıca kaliteli isimler var kadroda. Tribünde organize bir destek olmasa da hatır sayılır izleyici topluluğu vardı. İlerleyen haftalarda takımın iddialı hale gelmesiyle birlikte destek daha da artabilir.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "timofte"Alanya Bld. maçını 77-47 gibi farklı bir skorla kazandılar.
Ben maçın ikinci yarısını izledim. Takımda iyi bir hava var gibi görünüyor. Ayrıca kaliteli isimler var kadroda. Tribünde organize bir destek olmasa da hatır sayılır izleyici topluluğu vardı. İlerleyen haftalarda takımın iddialı hale gelmesiyle birlikte destek daha da artabilir.

ilk maçta 30 sayı fark demekki bunlarda iş var desenize artık basket maçlarınada gidecez :D

erkan55

vay be 30 sayi farklan :lol: insallah devami gelr de birinci lige cikarlar :wink:

Cagdas Ünver

Tesekkürler Timofte büyük Samsunspor Taraftari Basketbol Takimimizi yanliz birakmayacaktir.

Sadece Samsunspor

Alıntı Türkiye Bayanlar Basketbol İkinci Ligi'nde 2. Haftanın Programı Belli Oldu

Türkiye Bayanlar Basketbol İkinci Ligi'nde ikinci hafta 10 Kasım Cumartesi günü oynanacak Tarsus Belediyesi - Urla Belediyesi maçı ile başlayacak.

Türkiye Bayanlar Basketbol İkinci Ligi'nde ikinci hafta 10 Kasım Cumartesi günü oynanacak Tarsus Belediyesi - Urla Belediyesi maçı ile başlayacak.

Türkiye Bayanlar Basketbol İkinci Ligi'nde ikinci haftanın ikinci maçında ise Alanya Belediyesi ile Antalya Koleji karşı karşıya gelecek. Haftanın son maçında 11 Kasım Pazar günü İzmir Basketbol Kulübü ile Samsun Basketbol karşılaşacak.

Kadir ÇELEBİ

alınan galibiyet cok guzel tebrik ederim takımımızı izmir karsısındada basarılar dilerim...

jean

amerikaliyi alamamislar baska alacaklarmis inslalah dnek gelir

CurvaSudSamsunspor

Alıntı yapılan: "timofte"Alanya Bld. maçını 77-47 gibi farklı bir skorla kazandılar.

ilk maçta 30 sayı fark demekki bunlarda iş var desenize artık basket maçlarınada gidecez  

ewt benden basket maçındayım bundan sonra

south_london

ciksinlar bu sene 1.lge bizde seneye istanbulda deplasmanlarini kovalayalim febe gese bejeke guzel olur.  :wink:

erkan55

beyler bu hafta ne yaptik haberiniz varmi :?: .

beşnumara

Alıntı yapılan: "erkan55"beyler bu hafta ne yaptik haberiniz varmi :?: .
samsun basketbol kulübü izmir basketbol kulübünü deplasmanda oynanan maçta 62-49 mağlup etmiştir hayırlı olsun inşaallah güzel günler devam eder

celebi

tebrik ederim valla ya süper olmuş. inşaallah 1.lige çıkarızda istanbuldaki bayan basket maçlarına da gideriz.

erkan55

Alıntı yapılan: "kral samsunlu"samsun basketbol kulübü izmir basketbol kulübünü deplasmanda oynanan maçta 62-49 mağlup etmiştir hayırlı olsun inşaallah güzel günler devam eder

sagol birader bilgin icin insaalh böyle devam eder :)