SAMSUNSPOR - Crytal Palace (18-25 Temmuz 1998)

Başlatan samsunspor.co.nr, 03 Mart 2010, 13:18:36

« önceki - sonraki »

erkutdem55

Eline sağlık ben hatırlıyorum golleri.Çok harika gülerdi.

mehmet yılmaz

Rövanş maçında çok yakın bir akrabamızın düğünüde idik. Fuar içindeydi düğün. Piyanist bir yandan çalıyor bir yandan da "şimdi gelen habere göre Samsunspor'umuz, İngiliz takımna karşı 1-0 öne geçmiş" diyordu. Oynayanlar da "golllll" diye bağırıp, devam ediyordu :)

Şimdiki aklım olsa, ne işim olurdu düğünde?  8) ;D

erkutdem55

W.bremen maçında, burdaki maçta Ercan kafa atmıştı rakibe onu hatırladım şimdi :)

Kaya

Bende kaptanın ilk maçta 3 tane yediysek 3 tane de atarız inanmayan gelmesin maça dediğini dün gibi hatırlıyorum.

erkutdem55

Alıntı yapılan: iak5529 - 04 Mart 2010, 22:24:22
Bende kaptanın ilk maçta 3 tane yediysek 3 tane de atarız inanmayan gelmesin maça dediğini dün gibi hatırlıyorum.

Ben de hatırlıyorum o dediğini.İyi takımdık o zaman,hatta buradaki maça da iyi başlamıştık ama olmamıştı.

kolbasti.55

şu maçın gol görüntüleri yokmuya hep gazete

ömer cem55

O gün müthiş bir atmosfer vardı stadda!..Herkes ellerinde Samsunspor Bayraklarını sallayarak ve hep bir ağızdan onuncu yıl marşını söyleyerek müthiş bir ambians ortaya koymuştuk.Şimdi gözümün önüne gelince tüylerim diken diken oluyor; stad tıklım tıklım yer gök kırmızı beyaz...Allahım o günleri bize tekrar nasip eder İnşallah..

Nuri Asan

C.palace'de bizim gibi eski günlerini arıyor,en son onlarda 2.Ligde idi.SOn durumları ne bilmiyorum.