Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

oguzhann555

Turgutla ilgili ilk ilk konu başlığı açıldığındaki yorumlara bakıp bi nostaji yaptım harbidem tüm taraftarı çileden çıkartıyordu :) İlk oynatılmaya başlandığında çok cılızdı en ufak omuz müdahalesinde yerdeydi :) ehh gidi ama işte futbol bu kendini geliştirmek çok önemli Turgutun bizden Ankaraya gitmeden önceki sezon harikalar yaratmıştı resmen ben Türkiyede ses getireceğine inanıyordum ama yeterli forma şansı bulamadı Ankarada ilk başlarda şimdide sanırım pek fazla forma şansı bulamıyor. Samsunspora geri gelse bize gerekli faydayı sağlar bence.

beşnumara

Turgut gaziantepsporda sefa antep belediyede  ;)

Sadece Samsunspor

sergen geldiğinden beri döktürüyor maşAllah

sadece55

Ne olursa olsun yetenekli futbolcu Hele de basit oynayınca çok etkili olabiliyor

AhmetDenizci

emre

ngonge

Alıntı yapılan: emre - 21 Şubat 2014, 00:14:11
idolü de Henry' miş. Tövbe ya Rabbim  :D

Mantıklı geldi, Henry'nin Barca da oynadığı kanat forvet mevkinde oynuyor haliyle. Ama Turgut bu saatten sonra daha kendin geliştirip, daha iyi bir takımda oynayamaz, orta sıralarda takılır.

lucarelli

Turgut deyince aklıma Hacettepe maçı ve yaptığı hareket geliyor. iyi futbolcu olabilir ama ahlak konusunda sınıfta kalır. En azından bizdeyken öyleydi.

5trawberry

cakir55

Alacağı ödenmediği tek taraflı fesh etmiş. Biz alsak fena olmaz sanki.

Sadece Samsunspor

MeL_55

cakir55

Galatasarayın istediğine dair haberler çıktı.

King1965

Galatasaray yeni sezonun ilk transferini gerçekleştirmek üzere... Sarı-kırmızılı yönetim Gaziantepsporlu Turgut Doğan Şahin ile anlaştı. İki kulüp arasındaki görüşmeler sürüyor.

http://www.ntvspor.net/haber/futbol/107561/aslan-ilk-transferini-bitirmek-uzere

55.hakan

Kendisine gol atan futbolcuyu transfer etme modası ne zaman bitecek acaba !