Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

masbene

çok çiğ çocuk çıktı bu ya. olum sıksana dişini biraz

özkan

Ankaragücüne 500 milyar gibi büyük bir meblağ karşılığında sözleşme imzalatan menajerinede yanlış yapmış bu turgut.Ahlaki alt yapısı sağlam bir insan gibi görünmüyor.

feveran

Kaya

19 Ocak 2012, 06:39:36 #1338 Son düzenlenme: 19 Ocak 2012, 06:42:53 Kaya

Noter Ankaragücü idmanına gelir ve 3 kere sorar:

Arkadaşlar aranızda Turgut Doğan Şahin var mııııııı ?

lucarelli

Turgut'un bu transfer berlirsizliği beni hiç şarşırtmadı. Bizim Turgut değil mi? Ne olacaktı ki?

burakbas

beşnumara

Menajeri çocuk gibi oynuyor kendisiyle az gözünü aç la seni maymun edecekler

AhmetDenizci

Yeni takımı belli oldu!

Gaziantepspor, Ankaragücü'nde forma giyen Turgut Doğan Şahin ile 4.5 senelik sözleşme imzaladı.

Gaziantepspor Kulübü'nün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, ''Kulübümüz, daha önce kulübüyle anlaşmaya vardığımız genç oyuncu Turgut Doğan Şahin ile 4.5 yıllık sözleşme imzaladı. Lisansı çıkartılan Turgut Doğan Şahin takımımızın kampına dahil oldu. Turgut Doğan Şahin'e hoşgeldin diyor, kırmızı-siyahlı forma altında başarılar diliyoruz'' denildi.

Turgut Doğan Şahin'in, Gaziantepspor'da 23 numaralı formayı giyeceği kaydedildi.

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=106191

FaTiH_HaN

Transferin gözde ismi Turgut Doğan Şahin önümüzdeki günlerde yapılacak Kulüpler Birliği toplantısı sonrasında bir imza günü gerçekleştireceğini duyurdu...  Zaytung  ;D

sosaka

http://www.trtspor.com.tr/Haber.aspx?id=13436

Alıntı
Maddi zorluklar nedeniyle Süper Lig'e ligde bitmeden veda eden Ankaragücü yargıya gidiyor. Turgut Doğan Şahin transferi yüzünden Sarı-Lacivertliler, Gaziantepspor hakkında dava açıyor.
Ankaragücü, ara transfer döneminde sözleşmesini tek taraflı feshederek Gaziantepspor'a transfer olan Turgut Doğan Şahin için yargıya başvurdu.

Ankaragücü Kulübü Başkanı İlyas Sümer, Turgut Doğan Şahin'in Gaziantepspor'a transferinin usulsüz olduğunu, bu nedenle konuyu yargıya taşıdıklarını söyledi.

Turgut Doğun Şahin'in sözleşmesini tek taraflı feshederek Gaziantepspor'a transfer olmasıyla Ankaragücü'nün büyük zararının olduğunu dile getiren Sümer, ''En zor dönemimizde maddi anlamda zararımız büyük. Gaziantepspor yöneticileri ile bu konu hakkında görüştük ancak olumsuz bir tavırla karşılaştık. Konuyu yargıya götürmekten başka bir çaremiz kalmadı'' dedi.

Sümer, yasal prosedürleri İstanbul'dan bir avukatın sürdürdüğünü ifade ederek, şunları söyledi:

''Konunun bu boyuta gelmesini bizler de istemezdik. Ancak burada kulübümüzün menfaatleri söz konusu. Bu işin biran önce çözülmesini çok istedik ama olmadı. Hem Turgut hem de Gaziantepspor'un ceza alması için yasal hakkımızı kullandık. Turgut Doğan Şahin'e belli bir süre futbol oynamama, Gaziantepspor'a da transfer yasağının gelmesi için yargının gereken kararı vereceğini umuyoruz.''

beşnumara

A2 milli maçta Adanalı seyirciler transfer döneminin yıldızını izlemeye gelmişler sanki.Top onun ayağına geldiğinde hop oturup kop kalkıyorlar ;D ya yine güldürdün beni çocuk.
Antepte çalışırsan kendini geliştirirsin seni eleştiren olmaz samsundaki ortamın olmaz.Olur senden bir şeyler olur ;D bileklerin çok yumuşak değil mi samsunspor.biz üyeleri ;)

celebi

ahanda benim gibi kel olan kardeşim gelmiş. :)

beşnumara

Alıntı yapılan: celebi - 02 Mart 2012, 17:35:31
ahanda benim gibi kel olan kardeşim gelmiş. :)
Abi yeni gördüm yazını.Ben bir varım bir yokum ;) Onun için geç görmem normal.Bu arkadaşı sen de severdin değil mi :)

celebi

AhmetDenizci