10- Sercan Temizyürek (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:27:56

« önceki - sonraki »

germencisse

takımımızın disiplin anlayışını boan oyuncuların başında geliyor..bence ilk gönderilmesi gereken bir oyuncu..belki yetenekli biri olabilir..ama samsunsporumuza yanstımadıktan sonra hiç bir anlamı yok..

Ollivanders

07 Eylül 2009, 13:09:07 #91 Son düzenlenme: 07 Eylül 2009, 13:12:32 Serpico55
Sahtekarrr.... Sahtekar..... SAahtekar....

Kosusun , hareketlerin , terin , duruşun sahte...

55erhan55

sercan yanlış meslek seçmiş manken olması gerekirken direkten dönüp futbolcu olmuş

Dartagnan

Ben artık bunun yeteneklerıne ........Kım yeteneklı derse yalan soylemıs olur ! Bir adam Allah askına bir pas dahi atamaz mi ?

İstemiyoruz SEni ...............

Sahtekar !!!!!

gozgoz yýlmaz

07 Eylül 2009, 14:23:29 #94 Son düzenlenme: 08 Eylül 2009, 18:18:39 Amsterdamli
Alıntı yapılan: supernatural_55 - 07 Eylül 2009, 11:04:16
Futbolcularımız bölümünden bu ismin kaldırılmasını site yönetiminden rica ediyorum mümkün olmasa da rica ediyorum çünkü benim ve biçoğumuz için bu isimde adi biri SAMSUNSPORumun adını asaletini sadece ''S''sini bile ayaklar altına alamaz.Böyle biri benim için yoktur..

Saygılarımla...

Bunun hoşuna gider böyle birşey. Aksine bu başlık baki kalsın ki futbolcu müsvettesi, figüran Sercan ne mal oldugunu bilsin.

Unutma, unutturma S.T.'yi...  >:( >:(

supernatural_55

haklısın gozgoz abi zaten böyle bişey ancak s.t gibi bi ......(insan demek istemiyorum) hoşuna gider.. >:( >:(

Ollivanders

ya benim anlamadıgım diger futbolcuları zoruna gitmiyor mu ? bir yumruk indiremiyorlar mı suratına . Ben olsaydım yeminle indirirdim  bir yumruk. Resmen takımı sabote ediyorlar.

babasamsunlu

hangi diğer futbolcu..bir volkan varmış sanırım yürekli onuda ben göremedim ikinci yarı yoktum tribünde...
hepsi aynı teranee ....

Ollivanders

diger futbolcu derken : abi olarak gorülen (!) Kenan . En cok cabalayan Murat , Elinden geldigini yapmaya calısan Ömür. Yönetim.  nasıl bir yapılanma icindeyiz anlayamıyorum.

Baskent_Samsunspor

sercan defol git samsundan yaa

Dartagnan

Alıntı yapılan: Baskent_Samsunspor - 07 Eylül 2009, 16:09:04
sercan defol git samsundan yaa

valla ustune para verecem yaw kurtulmak ne zormus abi ya kafam almiyor torpilli sahtekar sımarıklar !!!! ulan ne desem ıcımı dokemiyorum  >:(

cem 55

sahada futbolcudan başka herşeye benziyo artist futbolcu müsvettesi  sercanı alana turgut bedava bu ikili gitmedikten sonra bize rahat yok

gozgoz yýlmaz

Nasıl bir sorumsuzluk abidesi cahil olduğunu bu hafta stattan değil de TV'den seyredeceğimiz sözde futbolcu!

ugrass

Ollivanders

Sözleşme Bitiş   30.06.2010 kurtuluyoruz koçum senden az kaldı. Sahtekar