10- Sercan Temizyürek (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:27:56

« önceki - sonraki »

55sirinler55

Yetenegi var, ancak daha olgun degil....

SSBiz Gençlik

Daha ne kadar olgunlaşcak merak ediyorum...

Cagdas Ünver

Yıllardır olgunlaşmadı , bundan sonramı olgunlaşacak beğfendi ?

55sirinler55

Bu kadar sene samsunspor ondan cok sey bekledi....onun icin cok sey yapti, eger simdi aniden iyi degil diyip kenara atarsak, kendi verdigimiz, Samsunsunporun veridigi emeklere yazik olur bence

BekiRcaN_5s

Alıntı yapılan: 55sirinler55 - 31 Ağustos 2009, 14:20:03
Bu kadar sene samsunspor ondan cok sey bekledi....onun icin cok sey yapti, eger simdi aniden iyi degil diyip kenara atarsak, kendi verdigimiz, Samsunsunporun veridigi emeklere yazik olur bence

baba öyle doğru da 10 numarayı hakediyo mu yaa 10 numara bu boru değil 10 numara futbolculara verilir bu forma...

55sirinler55

Alıntı yapılan: ßqRcN_5s - 31 Ağustos 2009, 22:50:07
baba öyle doğru da 10 numarayı hakediyo mu yaa 10 numara bu boru değil 10 numara futbolculara verilir bu forma...

Hakklisin....insallah yeni hocamiz dize getirir sercani....oynamak istese kral topcu bence...

edmontdante

Alıntı yapılan: 55sirinler55 - 01 Eylül 2009, 09:34:18
Hakklisin....insallah yeni hocamiz dize getirir sercani....oynamak istese kral topcu bence...

Kardeşim,fikrine saygı duyuyorum kesinlikle herkes tabiki aynı şeyleri düşünmek zorunda değil."Kral Topçu" diyorsun Sercan'a.Bunu neye göre söylüyorsun yaptığı bir  kaç inceye bakarak mı?Bence Kral Topçu dediğin iki maçtan birinde sonuca etki eden,atan yada attıran,ya da göreviyle ilgili olarak önemli işler yapan,top ayağına geldiğinde "Tamam rahat olun" diyebildiğin adamdır.Sağdan bir orta geldiğinde daha topa vurmadan vücut şeklinden gol yapacağını anladığın yada cezasahası içinde topu  yakaladığında karşısındakini bayacağını bildiğin adam.Tabiki bu benim fikrim.Belki de başka şeyler Kral Topçuluğun nitelikleridir.Ama beni üzen şey haketmeyen adamların sanki çok büyük yeteneklermiş gibi övülmesidir.

Bu benim Sercan  hakkında yazdığım son mesajdır.Güzel şeyler yaparsa hakkını veririm o başka.Güzel şeyler yapacağına inancım var mı açık söylüyorum yok.Çünkü futbol Sercan'ın yaptıklarından ibaret değil.

55sirinler55

Alıntı yapılan: edmontdante - 01 Eylül 2009, 11:49:24
Kardeşim,fikrine saygı duyuyorum kesinlikle herkes tabiki aynı şeyleri düşünmek zorunda değil."Kral Topçu" diyorsun Sercan'a.Bunu neye göre söylüyorsun yaptığı bir  kaç inceye bakarak mı?Bence Kral Topçu dediğin iki maçtan birinde sonuca etki eden,atan yada attıran,ya da göreviyle ilgili olarak önemli işler yapan,top ayağına geldiğinde "Tamam rahat olun" diyebildiğin adamdır.Sağdan bir orta geldiğinde daha topa vurmadan vücut şeklinden gol yapacağını anladığın yada cezasahası içinde topu  yakaladığında karşısındakini bayacağını bildiğin adam.Tabiki bu benim fikrim.Belki de başka şeyler Kral Topçuluğun nitelikleridir.Ama beni üzen şey haketmeyen adamların sanki çok büyük yeteneklermiş gibi övülmesidir.

Bu benim Sercan  hakkında yazdığım son mesajdır.Güzel şeyler yaparsa hakkını veririm o başka.Güzel şeyler yapacağına inancım var mı açık söylüyorum yok.Çünkü futbol Sercan'ın yaptıklarından ibaret değil.

Herkesin kendi fikri olabilir...bende seninkine saygi duyuyorum...bende senin gibi düsünüyrum, su andaki yaptigi isler sercanin, övgüleri hakketmiyor...bende zaaten yokarida yazdim, bu sercani biri dize getirmesi lazim diye...

bence sercanda yetenek ve kabiliyet var....ancak caliskanlik ve hirs 0....

bunlari insallah turhan hocama güveniyorum ona ögretecektir...eger bunlar olursa sercanda yetenegiyle büyük topcu olur bence

kaptan 55

büyük artist olur dicemde tipde yok ki

babasamsunlu

emre

hakkını yemeyelim iyi köpek bakıcısı olur haa..

Sioux

Alıntı yapılan: emre55 - 01 Eylül 2009, 12:57:03
hakkını yemeyelim iyi köpek bakıcısı olur haa..

köpeğe yanında manita varsa bakıyor, yoksa işi olmaz. hiç bir halta yaramaz sercan, çünkü kafadan sakat. halısaha için çok yetenekli, artis...

Ollivanders

Sioux

Bir de "yetenekli adam" diyorlar ya hani bence ikisi de değil!!!

ramcQ_55

cok iii tuvalet temizleyicisi olur sercandan
başkada biiişe yaramaz