TFF 1.LİG 2020-2021 8. HAFTA | Adana Demirspor 1 - 1 SAMSUNSPOR'UMUZ

Başlatan ali ihsan, 26 Ekim 2020, 14:25:57

« önceki - sonraki »

ali ihsan

TFF 1. Lig

Maç Kodu: 2065

5 OCAK FATİH TERİM
1.11.2020 - 19:00

En az 1 puanla dönmek zorunda olduğumuz bir maç.Keyifli bir maç olacağını düşünüyorum.

maço

Kadro kaliteleri bize göre çok daha iyi . Ancak oyun olarak istenen düzeyde değil onlar da.
Ancak eğer dirençli bir şekilde rakibi karşılarsak pozisyonlara girebiliriz.
Bitiriciliğimiz alacağımız puanı belirleyecek.

Yenilsek de karalar bağlamamalıyız ancak 1 puan alırsak en azından iyi olur. 3 puan ise muhteşem.

Stoper

3 puanla dönersek liderlik için rakiplere gözdağı veririz. Bunu başaracak gücümüz var, haydi takım!

Desiqner

Adana Demirspor kadro kalitesi olarak ligin en iyisi diyebiliriz. Onlar da bu kadroyu bizim gibi tam anlamıyla takım yapabilmiş değiller. Ve bireysel performanslar ile devam ediyorlar. En tehlikeli isimler şüphesiz Mehmet Akyüz ve Erkan Zengin ikilisi. Hücum yönü bu kadar güçlü bir takıma elimde olsa Boli - Yameogo ikilisi ile çıkardım. Eğer ofansif bir oyun çıkarırlar ve biz de Keçiören maçı gibi buna iyi karşılık verebilirsek 3 puan içten bile değil diye düşünüyorum. Tabi bu maçlar tahmini zor maçlar Başarılar Samsunspor'um.

KocumVolkan

Bir mucize olsa Tomane ve Boli iyileşse...

Nurullah çok iyi oynamalı bu maç Mehmet Akyüz gibi bir golcü beni çok korkutuyor.

jean

ata55

muzaffer4

Adana Demirspor'u uzun zamandır yenemediğimizi biliyordum ama son 10 maçta da yenemediğimizi bilmiyordum. Genel olarak bize ters gelen bir takım yenersek şampiyonluk havasına gireriz

eprianu

Son maçta hücum hattında iyi olsak da defans hattında zaaflarımız vardı. Bekleri anlatmaya gerek yok. Orada zaten sıkıntı yaşıyorduk. Ancak beni asıl endişelendiren stoperlerin arkaya çok fazla top ve rakip kaçırması. Keçiörengücü hücumu son pasları şiddetini ayarlayabilseydi çok farklı bir skor görebilirdik. Ertuğrul Hoca'nın gereken önemi alacağını ümit ediyorum. Yoksa ADS hücumu ağır bir fatura kesebilir bize.

Gerçekçi olmak gerekirse bir puana razıyım. Üç puan harika olur. Takıma ve hocaya güveniyorum ama rakip çok güçlü.

celebi

Nuri Asan

Ters bu ibişler bize. en çok korktuğum 3 takımdan birisi. Kazasız belasız bu maçı atlatırız umarım. Manisa FK maçı gibi oynarsak galip bile geliriz, Beraberlik iyidir.

Kafana göre takım.

s_uzunkaya

görünen bu maç kaleciye çok iş düşeceği. bence 7 maçta yıpranmış ve iyice tedirginleşmiş bi nurullahtansa taze, kendini ispata hazır, daha konsantre kaleciyle bu maça çıkmak daha doğru bir karar olacak. bu furkan mı olur yoksa ahmet mi olur bilemem ama kaleci değişikliği olmalı bu maçta.

5trawberry

Favori takıma karşı deplasmanda berabere kalmak stratejik olarak güzel ama olası bir galibiyet işleri tersine çevirir. Adana Demir'de işler karışır bizim camiada moraller tavan yapar ve mekanın sahibi biziz deriz

orucreis

Galibiyet mükemmel olur ancak tam beraberlik maçı. Gollü berabere biter.

_SoN_

Biz çok zor gol yiyen, zor kaybeden bir takımız, öyle her maç mağlubiyetmi beraberlik mi düşünceleri uzun zamandır bitti, kaybedeceğimizi sanmıyorum.Kazanacağımız düşüncesi bende daha ağır basıyor.