Kerem Can Akyüz

Başlatan _SoN_, 27 Ağustos 2020, 14:46:47

« önceki - sonraki »

_SoN_

Geçtiğimiz sezon Bursaspor forması giyen tecrübeli sol bek oyuncusu Kerem Can Akyüz ile 1 yıllık anlaşma sağlanmıştır.

Yapılan imza törenine 31 yaşındaki oyuncu Kerem Can Akyüz'ün yanı sıra Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanımız Yüksel Yıldırım ve Genel Menajerimiz Mustafa Aztopal katılmıştır.

Oyuncumuzun camiamıza hayırlı olmasını dileriz.

Yeni sol bekimizin, takımımıza hayırlı olmasını diliyorum, bu sene en çok dikkat edeceğimiz mevkilerin başında geliyor.

Stoper

ata55

Altay maçına kötü başladı ama sonradan toparladı. Yine de bir sol bek daha lazım bize.

5trawberry

Yetersiz buldum...
Ve çok lakayt oynuyor.
Altay maçı gösterdi ki sol bek transferi şart.
Yapılmazsa zaten joker Erkam alır formayı.

Stoper

Ümraniyespor maçında ilk golün asistini yaptı ve genel olarak iyi bir görüntü verdi.

celebi

İlk maça göre daha iyiydi

_SoN_

Bugün oynanan maçta kendisini beğendi, Caner sağ kanatta nasıl mücadele ediyorsa, Kerem de solda aynı mücadeleyi vermeye başladı, haftalar geçtikçe daha iyi olacağına inanıyorum.

ask55

Orta halli bir bek.
İlk defa bizde izledim.Öncesini bilmiyorum ama kapasitesi ancak bu kadar sanırım.
Keşke daha iyisini alabilseymişiz.

KocumVolkan

3 puanı koruyan isim o oldu. Helal olsun son dakika müdahalesi için.

maço

Maçta o kadar çok hata yaptı ki , son hamlesiyle kurtardı kendini.

5trawberry

Sana ne desek bilemiyoruz ki.

Lusage

Her sol ayaklıyı sol bek zannedersen böyle vasat bile olmayan adamları suratına suratına vururlar işte. 5 para etmez muhteşem sol bekimiz..

Sol Açık

Kötü oyuncu değil ama bizim için yedek olması gereken düzeyde. Kaç sezondur şu sol bek sorununu çözemedik...

Sadece Samsunspor

Şu bursadan ala ala bunu alan komiteye helal olsun

GurbetciFanatik

En fazla 5.yedek olur baska birsey olmaz