TFF 1. LİG 2020/2021 7. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 4 - 2 Keçiörengücü

Başlatan ata55, 21 Ekim 2020, 17:10:07

« önceki - sonraki »

ata55

TFF 1. Lig | Samsunspor'umuz - A. Keçiörengücü
Tarih: 24.10.2020 - Cumartesi
Saat: 19.00
7. Hafta
19 Mayıs Stadyumu
TRT Spor - Beinsport

7 maçta 14 puanı bulmak için kazanmamız gereken bir maç. Rakip takım oyunu oynuyor. Biz ise maalesef daha takım olamadık. Ancak zor da olsa kazanırız diye düşünüyorum. 

ask55

Keçiören'de bişe yok ama maalesef biz de ışık vermiyoruz.
Kadro önemli.
Eksiğimiz çok olursa kazanmamız zor.

maço

Eğer dirençli oyun sergilersek kazanabileceğimiz bir maç .
Keçiören'in Samet Akaydın'ı var defansında , ortasaha ve hücum hattını çok rahat durdurabiliriz.
3 puan havaya sokar.

mehmet yılmaz

Hem 1-0'lik Eskişehirspor hem de oynayacağımız Keçiörengücü maçlarımızı konuştuk.

https://youtu.be/ivwaDlVozDg

jean

Ne yapip edip almamiz lazim tekrardan kendimize gelmemiz icin

Stoper

2-0 alırız, takımın kendini bulacağı maç olacak!

_SoN_

Bu maçta daha toparlanmış bir görüntü vereceğimizi düşünüyorum, kaybedeceğimizi sanmıyorum, hocanın alacağı önlemlerle kazanma saşsımızda yüksek.

KocumVolkan

Boli, defansif orta saha olarak oynayabilir mi acaba? Hoca bu maç denerse şaşırmam. Plumain de döndü, hoca Burak tercihini ne yapacak onu da çok merak ediyorum. Plumain ve Gyasi'yi ilk 11de izlemek istiyorum.

Ekrem

Nuri Asan

En korktuğum 3 takımdan birisi Birisinde yenildik, diğeri bu, diğeri adanademir. Kazasız belasız atlatmak dileğiyle.

kavak_55

Gün kazanma günü olsun inşaallah. Corona kabusu devam ediyor takımda Buğra Çağıranda yok. Bilgi gene sakatlanmış. Bütün olumsuzluklara rağmen kazanırız inşallah. Üzerimizdeki kara bulutları atacağımız bir maç olur inşallah. MEZARA KADAR SAMSUNSPOR..

isa55

Nuri Asan

Hepsi piazza avm'de, atakum'da. Takımda korona bitmez tabi. Futbolcu ile resim çektirmek isteyenler, tesislere değil Avm'ye Atakum'a gitsin.

Tamer55

Alıntı yapılan: isa55 - 24 Ekim 2020, 11:28:26Nadir bugün patlama yapacakmış!
Kaçıncı dakikada patlıcakmış
Televizyondan seyrederken bizi etkilermi patlaması ;D

Stoper