TFF 1. LİG 2020/2021 4. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 1-0 Akhisarspor

Başlatan cembaba, 28 Eylül 2020, 10:24:02

« önceki - sonraki »

cembaba

Samsunspor'umuz-Akhisarspor
4 Ekim Pazar, Saat: 16.30
Samsun 19 Mayıs Stadyumu
Canlı Yayın: TRTSPOR

Uzun zamandır başlık açmıyordum. Oğuz ile başlamalı, Gökhan Alsan'ın yedek oturması gerektiğini düşünüyorum. Hatta İlyas-Savicevic ile başlamalıyız. Erhan Kartal'ın ise yedek olarak devam etmesini diliyorum. Del Valle rezil etti Erhan'ı. Umarım Boli'nin sakatlığı ciddi değildir.

maço

Balıkesir Akhisar maçında çok pozisyon harcadı.
Ümraniye maçı gibi bekliyorum kazanacağımızı düşünüyorum. Ads deplasmanına kadar artık seri yapalım lütfen.
Akhisar takımı da çok yetersiz bize zorluk çıkaracak oyuncuları olmadığını düşünüyorum.

Veli Boli'nin yerini doldurabilir , uzun boylu ama önsezisi çok iyi ve pas arasını yapabilen bir oyuncu. Ayrıca ağır da değil. Defans hattında bir problem yaşamayız.

Gökhan Alsan , Ahmethan ve Muhsin yerine , Oğuz , Enes ve İlyas denese keşke.

Belki Gyasi hazır olur bu maça.

_samsunspor_

Muhakkak kazanmamız gereken bir maç ve kazanacağımızı düşünüyorum

Stoper

Gyasi'nin hazır olacağını zannetmiyorum, belki 1 hafta sonra.

Kubilay'ı artık görmeliyiz.
Takım içinde 2-3 değişiklik şart, özellikle orta merkez.

Zorlanmadan kazanacağımız ve serinin başlangıcı bir maç olacaktır.

Lusage

Rahat kazanmamız gereken bir maç. Kubi'yi koyda döktürsün hocam..

celebi

jean

Nuri Asan

Enes ilk 11 oyuncusu değil, sonradan girse daha faydalı olacağını düşünüyorum; Keza son 3 maçta sonradan girmesine rağmen faydalı oldu. mutlaka 60. dakikadan sonra oyuna girmeli. Bolinin durumu nasıl, umarım yetişir. Olmadı Veli var, Erkam daha iyi olurdu ama virüs maalesef.

Gökhan yedeğe çekilip yada hiç olmadı ilk 11 de başlasa bile 60. dakikaya kadar sabredilip yerini İlyasa bırakmalı.

Akhisar, eski Akhisar değil. Sıkıntılı süreçten geçiyorlar. Bunların durumundan faydalanıp yenip göndermeliyiz. Adana maçına kadar kaybetmeyelim artık.

_SoN_

Üç puan alıp, yerimizin üst sıralar olduğunu dosta düşmana göstermemiz şart.

5trawberry

Nurullah

Erkam Boli Yameogo Kerem

Oğuz

Kubilay    Savicevic

Enes                                Plumain

Tomane

Nuri Asan

Alıntı yapılan: 5trawberry - 29 Eylül 2020, 12:51:29
Nurullah

Erkam Boli Yameogo Kerem

Oğuz

Kubilay    Savicevic

Enes                                Plumain

Tomane

Enesi 60'dan sonra oyuna yaz hocam. Daha faydalı olur.

ask55

umit

Edwin Gyasi, bugün takımla beraber antrenmanına çıktı. süre alır takımda.
rahat galibiyet gelir gibi gözüküyor.

KocumVolkan

Ertuğrul hoca kaç maç ceza alır? Bu maç kesin olmayacak mı?

Nuri Asan

Alıntı yapılan: Bafra55 - 30 Eylül 2020, 09:54:05Maçı da izledim (misafir vardı gerçi), özeti de izledim ama ne dediğini neden kırmızı gördüğünü tam anlamadım. Küfür mü var? Yoksa hakaret mi var?

Hocam yalnız değilsin. kimse neden ceza aldığını bilmiyor, kimse anlamadı zaten :D
Herkes birbirine bunu soruyor. Eğtuğrul Sağlam kimseye hakaret etmez, hele hele küfür asla kullanmaz.Kendime kefil olmam ama Sağlam'a olurum bu konuda.

Hakemin keyfi kararı ve bu keyfi kararlarının çoğunu rakipten yana kullandı. Mesela Bandırmanın attığı golden önce yaptığı fauldü. Erhan'ın yaptığı faul bile değildi ama çocuğa sarı kart çıkarttı. Bunun gibi neler. Bakın renktaşlar bir hakemin maçı katetmesi için illa penaltı verip/vermemesi önemli değil. Bu gibi kararlar basit gözükür ama özünde takımı yakar. Ki hakem basit kararları ile gerçekten bizi yaktı. Kimse konuşmuyor ama gerçekten yaktı.