33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

kim yapmisti bu aciklamayi ?

mehmet yılmaz

Bana böyle denmişti ve sanırım burada da paylaşmıştım ancak sonrasında böyle birşeyin sözlü olarak konuşulduğu fakat sözleşme feshine konulmadığı söylenince silmiştim yazdığım mesajı. Arkadaşın aklında oradan kalmış olabilir. Ancak arkadaşın son 10 mesajından 5'i doğrudan kusur aramak üzerine kurulu olduğu için takımın Kartal'ı yendiği bir maça ya da iyi oynayan birkaç oyuncumuza yorum yazmak yerine bula bula Zenke başlığını bulmuş görünüyor. Amacını çözebilmiş değilim.

Desiqner

Alıntı yapılan: samsuni - 04 Şubat 2013, 14:02:45
Bana böyle denmişti ve sanırım burada da paylaşmıştım ancak sonrasında böyle birşeyin sözlü olarak konuşulduğu fakat sözleşme feshine konulmadığı söylenince silmiştim yazdığım mesajı. Arkadaşın aklında oradan kalmış olabilir. Ancak arkadaşın son 10 mesajından 5'i doğrudan kusur aramak üzerine kurulu olduğu için takımın Kartal'ı yendiği bir maça ya da iyi oynayan birkaç oyuncumuza yorum yazmak yerine bula bula Zenke başlığını bulmuş görünüyor. Amacını çözebilmiş değilim.

Mehmet abi arkadaşında kötü bir amacının olduğunu düşünmüyorum.Kendi adıma açıklama yaptığın için teşekkürler.

samsun 55

attı golünü bugün

Sadece Samsunspor

16 Mart 2013, 16:55:27 #1819 Son düzenlenme: 16 Mart 2013, 17:39:45 Sadece Samsunspor
bugün 1 gol 1 asist yaptı. geçen haftada asist yapmıştı

seyf55

dün ts ye de zımbaladı bir tane

Shane_Falco

Alıntı yapılan: seyf55 - 14 Mayıs 2013, 18:20:01
dün ts ye de zımbaladı bir tane

Boş kaleye vurdu desek daha doğru olur :)

seyf55

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 14 Mayıs 2013, 19:12:22
Boş kaleye vurdu desek daha doğru olur :)

konu ts olunca böyle diyemiyorum

brigand

Vurmadı. Koydu !  :ok

seyf55

Shane_Falco

Alıntı yapılan: seyf55 - 15 Mayıs 2013, 00:01:23
konu ts olunca böyle diyemiyorum

Gerçi orasıda doğru bi an mevzunun o kısmını kaçırmışım :)

seyf55

Zenke nin ailesel sorunları başlayabilir :)

manas_55

Zenke ile görüşme olmuş diyorlar. Sizce takıma dönmeli mi?

Shane_Falco

Martins'le beraber tesislerdelermiş ;)

manas_55