33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

germencisse

Artık kabak tadı vermeye basladı Zenke muhabbeti,tasını tarağını toplasın nereye gidiyorsa gitsin,koskaca Samsunspor bunun gibilere kalmadı..Yaptıgı katkılarına 2 sene oncesınde tesekkur ettık,taraftar gectıgımız sene baş tacı etmesine rağmen basaramadı demekki super lig duzeyinde yetersizmis..

isa55

Fransa 1. lig ekibi Nancy, süper ligde bir sezonda 1 gol atan Zenke'yi istiyor. Bu habere gülünmez bile

usare

Bu tosun kesin olarak gitti mi ya. Gittiyse kaç lira bonservis aldık bundan?

Serkan

dün gece uçak'da önümde oturuyordu valizleri ile geldi; Samsun'a

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: Serkan - 30 Temmuz 2012, 16:25:25

Abi uçak falan ne oluyo, geçen gün tribünde kahve fotoğrafından sonra bunuda mı duyacaktık  :(

Stoper

Nankör Zenke

Zenke , twitter hesabında, " Samsun beni pislik gibi görüyor.Mutsuzum. " yazdı taraftar tepki gösterdi.

Meğer Çok Mutsuzmuş

Samsunspor'un Süper lige çıkmasında büyük payı olan ancak,daha sonra düşüşe geçen Zenke'ye bir haller oldu. Samsun'da mutsuz olduğunu her platformda ifade eden Zenke,"Samsun beni pislik gibi görüyor.Buradan gitmek istiyorum.Çok mutsuzum"açıklaması büyük tepki çekti.

Samsun'a Dönüyor

Taraftar grupları,Zenke'yi anında kınadı; " Maçlarda yaklaşık 20bin taraftar Zenke diye dakikalarca bağırırken iyiydi.Şimdi ne oldu.Bunun adı nankörlüktür " diyerek tepki gösterdiler. Bu arada , Fransa'ya giden ve Nancy takımıyla anlaştığı yazılan Zenke bugün Samsun'a gelecek ve idmanlara çıkacak.

Halk Gazetesi.

5trawberry

Zenke daha çocuk bence.
Aşağı yukarı çoğumuzla yaşıt.

Ne yazdığını ne dediğini bilmeyebilir, duygusal olabilir.

Bank Asya için, çok değerli oyuncu. Geri kazanılmalı derim.

celebi

gidecek benim bildiğim kadarıyla

minci

Takım bulabilirse gidecek de. Gidebileceği takım yok. Bence bütün bu olaylardan sonra Zenkenin bize yararlı olacağına asla inanmıyorum. Gitsin de 1 kontenjanımız boşalsın. Daha iyisini çok daha ucuza bulabiliriz.

lato

Kalması taraftarı değilim çünkü ilk fırsatta kulübü bırakır kaçar bir adama gereğinden fazla değer verilmemeli eğer kalacaksa yeni sözleşmesi dikkatli yapılsın kulübü mağdur etmeyecek şekilde zenke de kalmak istiyosa indirim yapsın diyecem ama inanmıyorum yapacağına da o yüzden yolu açık olsun şimdiden bizlere de ders olsun içimizdeki değerlere vefasızlık edip yabancıları baştacı yaptığımız için >:(

GökhanÇağlar

300 milyara oynarsa kalsın,işe yarar..

Theofanis Gekas

aman kalmasın bu malın kahrını çekemeyiz

samuray

gitmeli bencede bu saatten sonra yarır olmaz bize nancy.nin istediği de yalan oldu zaten balon haber gibi geldi bana

twitter

tosun ne oldu ya

valla bu zamanda burun kiviramam zenkeye, sag kanatta is yapar her turlu.

sadece55

Alıntı yapılan: Serkan - 30 Temmuz 2012, 16:25:25

yönetim geziyor arkadaş