33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: Cabbar Samsunspor - 11 Temmuz 2012, 13:59:55
Topa Vurmayı Bilmeyen Adamdır Kendisi, Beleş Gollerle Gol Krallığına Oynamıştır, Abartmaya Gerek Yok, Ayrıca Bank Asyada Takım Oyunu Oynayarak Kendini iyi Göstermiş Fakat Süper Ligde Bireysel Oynayarak Hiçbir Halta Yaramadığını Kanıtlamıştır.

Biz hiç izlememiştik görmemiştik teşekkürler aydınlandık.

celebi

Alıntı yapılan: FaTiH_HaN - 11 Temmuz 2012, 14:47:02
Biz hiç izlememiştik görmemiştik teşekkürler aydınlandık.

twitter

Alıntı yapılan: Cabbar Samsunspor - 11 Temmuz 2012, 13:59:55
Topa Vurmayı Bilmeyen Adamdır Kendisi, Beleş Gollerle Gol Krallığına Oynamıştır, Abartmaya Gerek Yok, Ayrıca Bank Asyada Takım Oyunu Oynayarak Kendini iyi Göstermiş Fakat Süper Ligde Bireysel Oynayarak Hiçbir Halta Yaramadığını Kanıtlamıştır.

ekigho bu sene altıpastan abartmıyorum 10 tane gol kaçırdı.
bize beleş gol atan gelsede olur, kafası karışmamış bi zenke her türlü iş yapar bu ligde.

babasamsunlu

Doğru ekigo tam 4 tane boş kaleye  kaçırdı...bir kaç tanede net poaziyon harcadı...
ama açmak bakmak lazım kazanılan 36 puanın kalçında ekigonun direkt katkısı vardı..
böyle düşündüm ve açtım baktım.. tam 20 puanda attığı ve attırdığı gollerle Samsunsporumuza en çok puan kazandıran topçu.
21 yaşında sanırım.
İlk defa memleketinin dışına çıkmış.
Kalbinde pil olan bir topçu için bence hiçte fena sayılmayacak bir başarı.
Başarısızlık başka yerlerde..
Ekigonun kaçırdığı gollerde değil ..

twitter

ben onu anlatmak istemedim ki abi, bence de topu kaleye taşıyan tek adam ekighoydu.
sadece zenke'yi oraya koydun mu atıyor, bu da yeterli. demek istediğim bu.

babasamsunlu

:) ekigoya sallamayın :) seviyodum ben  kara çocuğu :)

samsunmania

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 11 Temmuz 2012, 17:24:11
:) ekigoya sallamayın :) seviyodum ben  kara çocuğu :)

Orhanı da seveydin ya. Ne günahı vardı çocuğun. Kayseri'ye kaçırdın adamı.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: samsunmania - 11 Temmuz 2012, 17:49:13
Orhanı da seveydin ya. Ne günahı vardı çocuğun. Kayseri'ye kaçırdın adamı.

Abi Orhan evlat olsa sevilmez,yemek olsa yenilmez goca gafalı torpilli bir insandı.. :)
Bırak puan kazandırmayı onun yüzüdnen az daha düşüyorduk evvelki sene..
Ertesi senede seni koysam az çok onun kadar oynardın zaten sol bekte :)
Ama " Sivil " hayatında çok efendi bir çocukmuş..
Onunda bize faydası yok be abi :)

Orhanda çok önce Dilaver, Anıl, Oktay, Hakan bayraktar bu takımda kalabilseydi süper ligde kalmıştık...
Şimdi çok başka şeyler konuşuyorduk..
Yine aklıma getirdin abi..
Orhan Orhaaan :)

ahmetsefa55

orhan lafını duyunca destan yazmışsın gene abı :D

##kdc##

Akan abi görmesin ama o ekigonun türkiyeye gelmesine vesile olan izleyen isteyen adama bile sövesim var. o olmasa da o 20 puanı alırdı bence bu takım. sonuçta görevi daa a.g. . yapacak o 20 puanlık işide, parasıyla sonuçta.

babasamsunlu

tamam işte diğer para verdiklerinde   görevlerini yerine getirseydi  daa ***...

seydo55

Alıntı yapılan: ##kdc## - 12 Temmuz 2012, 11:26:33
Akan abi görmesin ama o ekigonun türkiyeye gelmesine vesile olan izleyen isteyen adama bile sövesim var. o olmasa da o 20 puanı alırdı bence bu takım. sonuçta görevi daa a.g. . yapacak o 20 puanlık işide, parasıyla sonuçta.
önce agbetu sevgin sonra zenke'yi savunmandan dolayı bu çocuk zencilere karşı bir sempatisi var herhalde diye düşünüyordum  ekigo'ya sallayınca şaşırdım :( zenke kaçırınca bir şey yok ekigo kaçırınca auuuuuvvvvv   :x((   zenke+ekigo bir sen etmez cücü  :kanka:

AhmetDenizci

Gitmek istiyor

Bir süre önce federasyona başvurup parasını alan Simon Zenke'nin, takım arkadaşlarına da Türkiye'de kalmayı düşünmediğini ve Fransa'ya dönmek istediğini söylediği öğrenildi

Samsunspor'un Nijeryalı futbolcusu Simon Zenke'nin Fransa'ya dönmek istediği öğrenildi. İki gün önce Samsun'a gelen ve takımla birlikte antrenmanlara çıkan golcü futbolcunun huzursuz olduğu öne sürüldü. Samsunsporla sözleşmesi devam eden Zenke'nin takım arkadaşlarına Türkiye'den ayrılmayı düşündüğünü ve Fransa'ya dönmek istediğini söylediği öğrenildi. Fransa'da bir kulüple temasta olduğu da iddia edilen Zenke'ye Türkiye'den de Akhisar Belediyespor'un talip olduğu biliniyor. Öte yandan Zenke, bir süre önce  federasyona başvurup parasını almıştı.

http://www.habergazetesi.com.tr/spor/gitmek-istiyor/

samisos55

samsunsporu fedarasyona şikayet eden yabancılardan biride zenkeymiş eğer 2 yabancı daha şikayet ederse lige puan silmeyle başlicakmışız zenkeyi nasıl idmana çıkarıyolar anlamış değilim

samsunmania

12 Temmuz 2012, 23:32:12 #1679 Son düzenlenme: 12 Temmuz 2012, 23:38:38 samsunmania
Getir bonservis paranı ya da alacaklarına karşılık ol, cehennemin dibine kadar yolun var. Bir adama gereğinden fazla değer verirsen olacağı bu. Kalırsa bir faydası olacağına zerre kadar inanmıyorum. ELDEN ÇIKARTMAK LAZIM.