33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: twitter - 23 Nisan 2012, 11:38:41
zenke'nin hareketlerini ve tavırlarını hiç sevmemedim bu yıl fakat. doğrusunu söylemek gerekirsede adam bir maç bile geçen yıl oynadığı pozisyonda oynamadı. hep kanat oynamaya, oynatılmaya çalışıldı.

Samsun a gelmeden önce de kanat ( sağ açık ) oynuyordu zaten.

samuray

geçen sezon bankasyadaki zenkeye evet ama bu sezonki zenkeye hayır şimdi herkes süper lig farkı falan diyor ama bi futbolcuda bukadarmı motivasyon düşüklüğü olur tamam  hoca faktörü falan ne dersek diyelim etkilemiş olabilir ama fazla havalandı gibigeliyor bana açıkcası bu sezon bankasyada nasıl bir performans göstereceğini kestiremiyorum kalırsa eğer

mehmet yılmaz

Zenke'nin bu sezon kafadan sorunları vardı, açık ve net...
O çocuğu iki kere uzun süreçte gördüm. Birisi geçen sezon yaptığımız okula kırtasiye yardımı organizasyonu. Son derece keyifli, güvenli, neşeli, insanlarla iletişimi rahattı. Kladı ki sezon başı sayılırsı, henüz gollere başlayıp havaya girmemişti.
İkincisi ise bu sene Errea'daki forma programı. Kibirli, durgun, ilgisiz, sevimsiz bir haldeydi.
Sebepleri neler bilmiyorum ama Zenke'nin sorunlu olduğu çok açıktı.

babasamsunlu

Sorunu ne olursa olsun 1 milyon lira parayı cebe indirip koskoca bir sezonda sadce  1 gol atmasının bahanei olamaz -ki seninde öyle düşündüğünü biliyorum hocam-

bir çoğumuz maaşlı çalışıyoruz.ne çocuğumuzun hastalığı ne ailevi nedenlerimiz ne iş yerinde ki sorunlar işverinin umrunda bile olmaz.
Verdiği paranın karşlılığına bakar.
Zenke uğur serdar domingez bance ergün teber yenal pal lazar v.s. aldıkları para ve yaptıkları iş ortada...
Samsunsporun geleceğini ipotek altına aldılar...
Haram zıkkım olsun.
Allah yedirtmesin...

55.hakan

samsunmania

Duygusal olarak bakıldığında üzücü, mantıki açıdan bakılırsa olması gereken bir hareket. Kulüp bulabilirse yolu açık olsun. Yazla kışı yaşattı bize 2 yılda.

Lusage

Fake King'in Kulüp bulabileceğini hiç sanmıyorum. 

deli 55

üzüldüm açıkçası... :(

RT55

şimdi bu tribünler kime bağaracak,oynamayan ,sürekli formu düşen, forvet olup gol atamayan,kilo alıp veremeyen,hocaya posta koyan..-bir adam kendine acımıyorsa ben hiç acımam+hakedene  hakettiği değeri vereceksin asla fazlasını değil...

serce055

yazık bu adama yaw ekigo dünyalr kadar gol kaçırıyor
cıkarılmıyor  hep ilk 11 de

emre

Elinoğlu buluyor getiriyor fiziksel olarak tıpatıp bizimkiyle aynı ama o adam golcü,takımı play offa sürüklüyor. Bizimkisi de King Zenke ya anca bir tarafını büyütüyor. Bu sene ki durumu sadece bir nedene bağlamıyorum bir sürü olumsuzluk yaşadık ama hatırladıkça sövüyorum hepsine ayrı ayrı.

cembaba

Harbiden öyle. Enaramo nasıl bir golcüdür arkadaş?

Jnr.Serkan

Zenke ve Enaramo Sivasta çift forvet oynasa neler olurdu acaba.Zenke sadece ritim tutturamadı bana kalırsa,süperligde bu kadar ezilebileceğini tahmin etmiyorum.O fizikle bile çok rahatlıkla üstünlük sağlayabilirdi rakiplerine,ama bir türlü konsantre olmadı sahaya olmak istemedi ya da.

samuray

bankasyada her zaman işi yapar diyeceğim ama gecen yılkı formsuzluğunu gördükten sonra ondan bile kuşkuluyum zenkenin sözleşmesi devam ediyormu 2 yıllık tı sanırım bakkal gittiğine göre af çıkarmı zenkeye

atakumlu83

ZENKE BU SENEDE KADROMUZDA SAMSUNDA KALACAKTIR YONETIM PARASINI ODEMIS