33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

samuray

malesef kendisini hiçmi hiç geliştiremedi hiç üzerine koyamadı hep cepten yedi süper ligte ben açıkçası bankasyada da geçen sezon gösterdiği performansa ulaşıp ulaşmayacağından endişeliyim

mimar55

Zenke hirsina yenildi bence bu adami sezon sonundaki maclarda ihtiyacin olabilir diye tutmak en mantiklisiydi ama mesut ne anlar samsunspor sevgisinin her seyden onde gelecegini artistlik yapti yolladi simdide kendi kacti zenke bu takimda en azindan 60 dklik topcudur bana gore bunu bir turlu anlayamadilar

Kaya

Taraftarın bir türlü anlam veremediğim! sevgisine layık olacağına,çalışacağına söz versin kalsın..Aksi takdirde acil gitmeli..

55__Gurbet__55

Son kullanim tarihi gecdi bunun. Yerine daha iyisi bulunabilir.

Furkan

Zenkeye yeteneksiz diyenleri anlamıyorum. Şımardı deyin, ahlaksız deyin ama yeteneksiz demeyin abi.Bu adam bank asyada penaltı atmadan gol kralı oldu. Karsıyakaya attığı gol tamamen yetenek ve oyun zekasının göstergesidir.

Ama ben zenkeyi petkoviç İbnesinin yaktığını düsünüyorum adamı ilk 10 hafta oynatmadı neredeyse. Bu takımın süper lige cıkmasındaki baş mimarlardan biridir zenke. Morali bitmiş olabillir normal olarak oynatılmayınca. Kalmasını canı gönülden istiyorum kara boğanın..

cgr

Alıntı yapılan: Furkan - 21 Nisan 2012, 00:09:59
Zenkeye yeteneksiz diyenleri anlamıyorum. Şımardı deyin, ahlaksız deyin ama yeteneksiz demeyin abi.Bu adam bank asyada penaltı atmadan gol kralı oldu. Karsıyakaya attığı gol tamamen yetenek ve oyun zekasının göstergesidir.

Ama ben zenkeyi petkoviç İbnesinin yaktığını düsünüyorum adamı ilk 10 hafta oynatmadı neredeyse. Bu takımın süper lige cıkmasındaki baş mimarlardan biridir zenke. Morali bitmiş olabillir normal olarak oynatılmayınca. Kalmasını canı gönülden istiyorum kara boğanın..

Zenke tamamen önüne atılan toplarla (boş alanlar) veya gücüyle götürdüğü toplarla başarıya ulaştı. Ya da uzaktan vurduğu şutların %40 isabet oranıyla. Ben zenkenin çok yeteneksiz, düz bir topçu olduğunu düşünüyorum. Aksini iddaa edin ?

Karşıyaka maçında ki gol içinde tamamen şans... 100 defa vursun 10'u aynı şekilde gitsin daha da maç izlemem...

atalanta8

1.lig için ideal futbolcu kalması taraftarıyım

Furkan

Alıntı yapılan: cgr - 21 Nisan 2012, 00:25:47
Zenke tamamen önüne atılan toplarla (boş alanlar) veya gücüyle götürdüğü toplarla başarıya ulaştı. Ya da uzaktan vurduğu şutların %40 isabet oranıyla. Ben zenkenin çok yeteneksiz, düz bir topçu olduğunu düşünüyorum. Aksini iddaa edin ?

Karşıyaka maçında ki gol içinde tamamen şans... 100 defa vursun 10'u aynı şekilde gitsin daha da maç izlemem...

Ben forvet oyuncusunun oyun zekasını ileride top tutması ve kanatları oyuna dahil edebilmesinden anlarım benim için kriter budur. Zenke bank asyada bunu yeterince yaptı zaten.

Serkan

umarım takım yeni gelen takım arkadaşları ile iyi ilişkiler içerisinde olur çünkü geçen sen hiç bir arkadaşı tarafından sevilmiyordu.

5trawberry

Adam kaleye sut atmasa niye atmiyor atsa gol olsa niye gol oldu diye elestireceksiniz nerdeyse.

Zenke buyuk umutlarla milyon dolar sayilan  ve kurtarici olarak dusunulen bir adam olarak gelmedi.

Forvet ne yapar gol atar nasil attiginin ne onemi var. O konuya da gelecek olursak deparla top surerek atti karsikarsiya atti uzaktan atti kaleci calimlayarak atti hepsinden de 3 er tane atti nerdeyse.

Ama bu sene bildigimiz Zenke yoktu. Baslica Sebeplerinden biri de Petkovictir bana gore. Adam gibi oynadigi bir maci yok. Sonraki sebepte ortasaha kalitesizligiydi.

FaTiH_HaN

Bankasya ile süper lig arasındaki kalite farkını kaldıramadı, bunu yapacak gücü ve yeteneği vardı ama o kilo ile onu değil petkoviç hiç bir hoca oynatmazdı. Karşında Baki Mercimek yok karşısında feyk attığında yatıracağı, bankasyadaki performansı çok iyiydi, kendini geliştiriyordu ama gol kralı olduktan sonra 10 yıllık golcüyüm havalarına girdi, bankasyada harcadığı eforun yarısını süper ligde harcasaydı yine 10 gol atardı, 2. yarı bir çok maçta forma verildi değerlendirseymiş. Yeteneksiz olduğunu düşünmüyorum kalırsa bankasyada yine iş yapar.

feveran

yolsporun halısahasında salı 10-11 maç yapıyolar görmek isteyen orayada gıdebılır

samsunmania

21 Nisan 2012, 20:05:10 #1602 Son düzenlenme: 21 Nisan 2012, 20:08:14 samsunmania
Zenke sevgi manyağı oldu ve bu sevgiye karşilık vermek için çalışmak yerine tribüne oynamaya kalktı. Futbol nankör bir oyun ama hiç kimse bu sezon Zenke'nin %100 performnsla takıma katkı vermeye çalıştığını idda edemez. bu sene kalsın mı kalmasın mı? Muğlak bir soru ancak denk gelirse satılmalı derim ben. Yeni bir havaya ve heyecana ihtiyacımız var. Zenkenin bu havaya uyum sağlaması bu saatten sonra zor.  Tribünlerin de aynı sabrı göstereceğini zannetmiyorum. Kurtarıcı Zenkenin gidip yerine problem Zenkenin gelmesi zaten herkesi yeterince rahatsız etti.

HoliganSamSunLu

zenkeyi harcayan adam petkovicten başkası değil.

twitter

zenke'nin hareketlerini ve tavırlarını hiç sevmemedim bu yıl fakat. doğrusunu söylemek gerekirsede adam bir maç bile geçen yıl oynadığı pozisyonda oynamadı. hep kanat oynamaya, oynatılmaya çalışıldı.