33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

twitter

Alıntı yapılan: ugur_yildiz - 25 Mart 2012, 00:01:24
Form is temporary, class is permanent  demiş zenke twitter da anlamıyorum bu özgüveni

yakınlarda fight club falan izlemiş herhalde bizim zenke
laflara bak  ;D

**KaR6**

big ass is forever yazacaktım da peşine, muhattap olmuyorum kendisiyle..

##kdc##

Bugün o kadar bağırdık ısrarla ama  kimse katılmadı bize, umarım tv den az da olsa sesimizi duymuştur kral, yalnız değilsin Zenke geri dönmeni bekliyoruz  zzzzz

özkan

Tacıda para eder,kral ya arkadaş  ;)

cembaba

Zenke hayalkırıklığı yarattı

Samsunspor'un Nijeryalı golcüsü Simon Terwase Zenke, bu sezonki performansıyla takımına hayal kırıklığı yaşattı.

Kırmızı-beyazlıların geçen sezon Bank Asya 1. Lig'den Spor Toto Süper Lig'e yükselmesinde katkısı olan oyuncular arasında yer alan Zenke, bu yıl ise geçen sezonun çok uzağında bir performans sergiliyor.

Nijeryalı oyuncu, geçen sezon Bank Asya 1. Lig'de sezon boyunca yer aldığı 30 haftada rakip fileleri 16 kez havalandırmış, takımının Süper Lig yolunda aldığı puanlara büyük katkı sağlamıştı.

Samsunspor taraftarının da gözde oyuncuları arasında yer alan Zenke, bu sezon ise Süper Lig'de isteneni veremedi. Spor Toto Süper Lig'de oynadığı 23 maçta ancak 1 gol kaydedebilen Zenke, takıma da taraftara da hayal kırıklığı yaşattı.

Son dönemde disiplinsiz davranışıyla da dikkati çeken Zenke, Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda Fenerbahçe ile oynanan Ziraat Türkiye Kupası 4. tur karşılaşmasının 55. dakikasında oyundan alınmasına tepki göstererek yaptığı el kol hareketleri nedeniyle süresiz kadro dışı bırakılmıştı.

ligtv.com.tr

ahmetsefa55

tam da vitrin maçında kendını yaktı.
futbolcu dedıgın akıllı olacak.
bunların kafası başka alemlerde.
kendi bilir.bunlar yolcu Samsunspor hancı  ;)

twitter

Sana mavi esortman takiminla mutluluklar.

RT55

Alıntı yapılan: kaan - 26 Mart 2012, 16:23:14
Kilo işi satalım kâr edelim.

bence kurban bayramı beklenmeli-orada iyi para eder işte..

burakbas

29 Mart 2012, 16:05:11 #1553 Son düzenlenme: 29 Mart 2012, 16:09:34 de_brk7
zenke twitter hesabında az önce şunları yazdı. SAMSUNDA SON GÜNLERIMİ GEÇIYORUM BANCE VE AILESIYLE . CUMARTESI VEYA PAZAR GIDECEĞIM. BENIMKIYLE OLMAK IÇIN SABIRSIZLANIYORUM. ben yorumumu yaptım. bakalım sizler ne düşünüyorsunuz ? tatile gidiyormuş beyfendi...

cembaba

Sezon sonu sözleşmesi direk feshedilir. Bence bitti Zenke.

fındık

Alıntı yapılan: de_brk7 - 29 Mart 2012, 16:05:11
zenke twitter hesabında az önce şunları yazdı. SAMSUNDA SON GÜNLERIMİ GEÇIYORUM BANCE VE AILESIYLE . CUMARTESI VEYA PAZAR GIDECEĞIM. BENIMKIYLE OLMAK IÇIN SABIRSIZLANIYORUM. ben yorumumu yaptım. bakalım sizler ne düşünüyorsunuz ? tatile gidiyormuş beyfendi...

Bance'nin ağlu Mourad(murat) a selam söylesin yeter :suslen:.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: CemBaba - 29 Mart 2012, 16:18:37
Kardeş mesajını düzenler misin? Foruma bayan kardeşlerimiz de yazıyor.

Tmm dır hocam sildim mesajı.Ama twitter'dan alıntıda da aynısı yazıyor haberiniz olsun...

cembaba

Bance'ın oğlu Murad'dan bahsediyor.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: CemBaba - 29 Mart 2012, 16:26:00
Bance'ın oğlu Murad'dan bahsediyor.

Tamamır hocam yanlış anlamışım o zaman.Bende böyle bi şeyi alelade nsl yazar diye şaşırmışdım pardon tekrar...

isa55

Zenke bu sene bekleneni veremedi, katılıyorum. Ama takımın sıralamada sonlarda yer alması sadece onun eseri değil. Bence biraz da hedef saptırma, onun üzerine yıkma çabaları var.