33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

SametYılmaz55

papucumun kralı.ayakta durmaktan aciz balina

emre__ss

Sen git gülhan da 2 porsiyon pide ye

Kaya

Bu adam 50-60dk oynuyor da Serdar Özkan oturuyor.Sonra Serdarın kondüsyonu yok..Sanki Zenke sürekli maçın içinde,sürekli pres,sürekli ters koşular yapıyor.. :kafa:

kaptan 55

seneye yine paşasın,tosun..

red_white

kıçını kaldır kıçınıııı

ngonge

Terbiyesiz, şu hali ile bu takımda sezon başından beri hiçbir şey yapmadan şu havaları atabiliyorsa bu takımda idare nerede arkadaş?

GençKozluklu

Ulan Zenek Allah seni bildiği gibi yapsın. Defol git lan. Çıkarken bu yaptığın hareeketle kovulmayı hakediyorsun

lucarelli

Suç sende değil, 1 gol attığın halde, sahada yürüdüğün halde, olumlu bir tek hareket yapmadığın halde  tribünde Zenke Zenke diye bağırıp senin bir tarafını kaldıranlarda.

celebi

seni kovmayan başkan gözümde başkan değil benim

SametYılmaz55

takım ne halde halde yaptığın hareketlere bak.bu maçtan sonra direk sepetlenmen lazım.tesislere girmen bile zarar bize bu saatten sonra

celebi

Alıntı yapılan: kaan - 21 Mart 2012, 23:16:15
Kovsunlar bu bidonu tipine tosladığımın malı.Malsın mal.

kim kovacak

34_55

beyler tamam zenke bu hareketi yapmamalıydı haklısınızda bu olayda şimdi tek suçlu zenkemi yoksa önce kayseride işler iyi gideceği anda zenkeyi oyundan alan ve uğuru yani torpilli oyuncusunu pardon oğlunu oyuna sokan ve bu günde yine bizim için kutsal sayılan takımımızın kaptanlığını  yapan sahada sadece kendisi için oynayan uğuru dışarı  almak yerine ve yine zenkeyi dışarı alan mesut bakkaldamı  şimdi soruyorum size kusura bakmayın zenke benim babamın oğlu değil belki bize bu sene fazla bişeyde veremedi  ama unutmayalımki geçen yıl tam 6 sene sonra lige çıkarken onun golleriyle sevindik ve çoğu maçıda aldık pes artık zenkede robot ve makina değil oda bir insan onunda sinirleri yıpranmış belli onu hiç böyle görmemiştik  peki bakkal ve uğur ne yaptı geldiğinden beri...

Sioux

Alıntıuğuru yani torpilli oyuncusunu pardon oğlunu oyuna sokan

Mesut Hoca, Uğur'a nerede oğlu gibi davranmış? Kaç kere yedek kaldı, hiç de torpilli değil.
Zenke, gerizekalı olduğunu biliyordum da bu kadarını bilmiyordum. Niye ben? diyor. Azıcık düşün bakalım, niye sen?

atalanta8

tam bir fıçı olmuşsun içi boş bir fıçısın

isa55

Uğur oğlu değil ama adı sırf uğur boral olduğu için oynatıyor.