33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

HAY ZENKE DİYE BAĞIRAN ÇENENİZE SOKİM MARATON TRİBÜNÜ.
ALIN  TEPE TEPE KULLANIN..
ADAM 1 GOL ATTI.
ODA A.GÜCÜNE.

Serkan

kral döndü dimi !

52 destesinde kral olmaz lan senden...

GençKozluklu

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 12 Mart 2012, 01:31:58
HAY ZENKE DİYE BAĞIRAN ÇENENİZE SOKİM MARATON TRİBÜNÜ.
ALIN  TEPE TEPE KULLANIN..
ADAM 1 GOL ATTI.
ODA A.GÜCÜNE.

Hay ağzına sağlık. Zenke sesler iduymaktan iğreti oldum. Sahada ben olsam atacağım varsa atamazdım. Ne yaptı b uadam bu sene anlamıyorum. Hala bağırıyoruz Zenke diye. İnanamıyorum

sadece55

Niye bağırırlar anlamam hadi birşey yapsa anlayacağım ama o da yoktu ki..

Jnr.Serkan

Maçta taraftarlar zenke zenke diye bağırdığında çok iyi dikkat ettim yedek klübesine,Mesut hoca eliyle klübenin üst tarafına sert şekilde vurdu yardımcı hocada isyan etti el hareketleriyle.Bilmiyorum belki bir yere görüntüsü çıkar

FaTiH_HaN

Hay zenkesinin ... he girdi oyuna ne oldu maç mı kurtardı, anlayamıyorum kafam almıyor neden zenke diye bağırılırki?

Burak

Ortadaki davulcuların işi muhtemelen nereden geldikleri belli değil ama uzun süre sonra maça geldikleri belli

vanlioglu

zenke diye bağıranlara takımın 11'ini say desen sayamaz.

çekirdek seyircimiz çok az belki de ss.biz ve bir o kadar daha. diğerleri ise haftasonu sıkılıp geyik olsun diye maça gelen kişiler.

ve böyle aptal saptal işlerle de bir çuval inciri berbat ediyorlar. bu sene başında maç sırasında oyuncuları yuhalarken de böyleydi dün zenke zenke diye bağırırken de.

5trawberry

Bu saatten sonra övsek ne fayda, ama oyuna girince biraz daha etkili olduk.
Bu adam böyle olmamalıydı. Çünkü geçen sezonki performansı ortada. İnanın geçen sezonki Bank Asya mücadelesi Süper Lig'e kafa tutuyordu. Bişeler oldu buna. Geçen Sezonki performansına istinaden banko oynarım diye düşünüyordu sanırım, haftalardır kesik yedi sonunu getiremedi.

SametYılmaz55

zenke zenke diye bağıranlar 30 haftada 1 gol atmış forvet oyuncusuna oyuna girsin diye tezahürat yaparak bir ilki gerçekleştirdiler

cembaba

Maratona girenlerin çoğu sadece geçen sene başarıda tribünde olanlar ve bugün; "gideyimde samsun nasıl oynuyor bir bakayım" düşüncesinde olanlar. O yüzden çok görmüyorum. Bu takımın taraftar kitlesi 7000. Üzeri, altı, berisi yok.

cembaba

I have been through a lot this season; For not been started by the former coach at the begining of the season to been played out of position. To been injured and keep playing with it till date because of the love I have for the jersey but yet it's not been appreciated...

But it's all good; the football world is a world were everybody has a say; so i guess i just have to get down with that...

Bunu çevirir misiniz?

Uğur Yıldız

twitter da taraftarlara cevap veriyo yok yanlış yerde oynatıldım felan diye şişman kralımız

anlztrk

Alıntı yapılan: CemBaba - 13 Mart 2012, 02:16:56
I have been through a lot this season; For not been started by the former coach at the begining of the season to been played out of position. To been injured and keep playing with it till date because of the love I have for the jersey but yet it's not been appreciated...

But it's all good; the football world is a world were everybody has a say; so i guess i just have to get down with that...

Bunu çevirir misiniz?

Bu sezon, eski teknik direktörümüz (Petkoviç) tarafından ilk 11 oynatılmamaktan tutun mevkimde oynatılmamaya, sakat olduğum halde sırf formaya duyduğum sevgiden dolayı o halde şimdiye kadar oynamaya devam etmeye kadar pek çok şeyle uğraştım, ama bunun değeri bilinmiyor.

Ama olsun, futbol herkesin söz hakkının olduğu bir dünya, bu yüzden sanırım bununla yaşamam gerek.

Böyle demiş efendi.

anlztrk

Ondan önce de "Bazı sözüm ona taraftarların eline takımın berbat lig pozisyonu için bana kusur bulmakla ne geçiyor anlamıyorum." yazmış.