33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

Jnr.Serkan

Zenke bu takımda laf edeceğimiz son adam olmalı.1 tane attırdı,diğerinde murata al at diye verdi.O asisti gol olsa şuan bunları konuşmuyor olacaktık.Semih'i ilk yarı perişan etti urfaluji sadece zenkenin arkasından baktı.

adige73

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 08 Ocak 2012, 11:46:13
Zenke bu takımda laf edeceğimiz son adam olmalı.1 tane attırdı,diğerinde murata al at diye verdi.O asisti gol olsa şuan bunları konuşmuyor olacaktık.Semih'i ilk yarı perişan etti urfaluji sadece zenkenin arkasından baktı.

o pozisyonda muratı değil de daha net pozisyondaki ekigoyu düşünseydi olay bitmişti dün akşam.

Sioux

Zenke=Bank Asyanın kralı...

YaşarDoğu

Senle ilgili yazmayacagım diyorum ama duramıyorum.Bank Asya da iken senin keyfini bekliyorduk gol atman için zaten attıklarında cogu önüne alda at dercesine toplardı .Şimdi Süper Lig deyiz ve sen hala aynı boktan huyuna devam ediyorsun.Mücadeleci , koşan biri olmanı istiyoruz senin.Süper Lige çıkınca sözleşme imzalamadan önce yaptıgın para cingenliğini azcık da puan kazandırmak için yap.

FaTiH_HaN

Yapmayın Zenke daha ne yapacak,Ekigho'ya çok güzel bir asist verdi, hem zamanlama olarak ofsayt çizgisini çok iyi ayarladı hemde tam ayarında bir pas şiddetiyle tam zamanında topu ayağından çıkardı, onun dışında ikinci yarı iki defa Muratı ceza sahası içinde topla buluşturdu, Murat biraz daha dikkatli pas verse gol olabilecek pozisyonlardı, Zenke tam kapasiteyle oynuyor şu an, zaten bu fizik gücüyle birlikte zeki bir futbolcu olsaydı eto gibi bir futbolcu çıkardı ortaya. En büyük sorunumuz defans oyuncularının birbiriyle olan uyumsuzluğu ve yaptıkları amatörce hatalar.

YaşarDoğu

Fatih kardeşim tek maçlık yorumlama yapmadım.Dikkat ettiysen Bank Asyadan girdim yorumlamaya..

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 09 Ocak 2012, 11:31:39
Fatih kardeşim tek maçlık yorumlama yapmadım.Dikkat ettiysen Bank Asyadan girdim yorumlamaya..

Yok abi sana cevap olarak yazmadım, genel olarak yazdık düşündüklerimi, tabiki bankasyadaki performansını, mücadelesini vermesini isteriz.

oguz_5528

Zenke'yi her zaman beğenirim,kötü oynasa da arkasındayım,taraftarı heyecanlandırıyor artık attırmak için oynuyor akıllıca oynamaya başladı ilerde daha iyi olacak

beşnumara

Zenke ile ilgili hiç iyi şeyler hissetmiyorum.Bu tür hislerim beni pek yanıltmamıştır.Bir an önce kadro dışı bırakılıp aklını başına almalı.Kimsenin bizi her maç 10 kişi oynatmaya hakkı yok.

YaşarDoğu

Zenke nin defansiv yönü hiç yokken Yenalı nasıl koruyacak anlamış değilim.Yani bu resmen Zenke nin futbol anlayışına ihanettir.

sadece55

Kavgadan filan mı koruyacak demek istemişki acaba  1dk!!!

ugurozkan

zenke kanatta olduğunda rakip takımın beki ileri çıkamaz yenal bir de bekle uğraşmak zorunda kalmaz diye yorumladım ben.

ChucKeR

gs maçında hazırladığı 1. gol muazzamdı. ben ekigho'dan 1-2 gömlek iyi olduğunu düşünüyorum.  >l<

Theofanis Gekas

bank asya topçusu süper ligde kesinlikle oynayamaz

berusa55

Gittkçe batıyorsun!