33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

GençKozluklu

Verilmeyecek pası verdi. Bu da oyuncualrın ne kadar baskı ve stres altından olduğunun tipik göstergesi.

FaTiH_HaN

Zenke artık huy edindi gol pozisyonundayken pas atmayı, geçen sene paat küüt vuruyordu, takım üzerindeki stresi gösteriyor aslında bu, şut atma cesareti, özgüveni oluşmadı, takımın tamamında var bu, normalde murat o topu üst filelere asardı, keza bance de direk kalecinin üzerine vurdu gol pozisyonunda, ihtiyacımız olan şey özgüven, oyuncu şut atarken ya kaçırırsam, maç giderse diye düşündüğü zaman olmuyor.

kamuri

mücadele yönünden çok iyiydin ama ilk yarıdaki o topu neden kaleye vurmadın da ortaya çıkarma gereği duydun çok merak ettim kendine güvenin mi yok :(

Theofanis Gekas

bugün okuldaki arkadaşlarla maçın kritiğini yaptık ve 10 kişinin 10uda zenke topçu mu dedi,galiba sevidiğmizden bize fazla batmıyor ama gerçekten kötü,hepsi birden sabahın köründe mal zenke yaktı sizi dedi anlaşmışlar gibi

HoliganSamSunLu

zenkeyi çok seviyoruz ama o çaprazdan pas vermekte nerden çıktı rüştüyle beraber kaleye sokucaktın.

twitter

Alıntı yapılan: muratertan55 - 19 Aralık 2011, 18:20:47
bugün okuldaki arkadaşlarla maçın kritiğini yaptık ve 10 kişinin 10uda zenke topçu mu dedi,galiba sevidiğmizden bize fazla batmıyor ama gerçekten kötü,hepsi birden sabahın köründe mal zenke yaktı sizi dedi anlaşmışlar gibi

he de geç ben hiç futbol muhabbeti yapmıyorum okulda falan
hatta dershanede kızın teki sen nasıl erkeksin demişti geçen  :)

berusa55

Daha iyiye gideceğine olduğu yerde sayıyor. Anlaşılan kapasite bu...

LisandroLopez

Bencede o pozisyonda pas vermesinin nedeni üzerindeki stres.. Rahat bi maç olsa 10 defa şut atmıştı Zenke

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: twitter - 19 Aralık 2011, 19:57:35
he de geç ben hiç futbol muhabbeti yapmıyorum okulda falan
hatta dershanede kızın teki sen nasıl erkeksin demişti geçen  :)

Bizim geometri hocasıda Trabzonlu,bizim takıma laf atınca susuyorum başka çift takımlılar savunuyor,herkes benim fanatik olduğumu biliyor.Tenefüste soruyorlar hocaya niye cevap vermiyosun diye,'bir lafa bakarım laf mı diyeeee'  başlayan cümleyi kuruyorum ve bitiriyorum : ) Takmamak gerek

Bance iyi mi kötü mü bir türlü karar veremedim.Bir maç yedek başlasa takımı öyle görmek isterdim.Ama hoca onu kesmeyeceği için desteklemeye devam

fanatik samsunsporlu

zenke o pozisyonda pas vermeyip vursa belki de gol olacaktı.sanki ayaklrı titriyor.müthiş baskı var futbolcuların üzerinde

Kaya

@jnr.Serkan

Bance değil Zenke sayfasındayız kardeşim  :evet:  :D

Zenke aslında her şeyin farkında olan bir oyuncu.Hangi özelliğinin ona başarı sağlayacağını o da biliyor.Yapabileceği en iyi iş boş alanda top taşımak çünkü diğer özellikleri çok sınırlı..Mesela ona atılan toplarda topa gitmek yerine topun ona gelmesini beklemesi ve çoğu zaman arkadan gelen savunmacıya topu kaptırması gibi.Biliyor ki topa gitse oyun kurmak zorunda kalacak,istediği boş alanları bulamayacak..

kýzýlyýldýz55

zenkede an itibariyle otobüsdeki  uyuyan topcuların fotolarını twitter ' a atıyo .
sivas yollarındalar

Theofanis Gekas

az önce maçın hikayesini izlerken yediğimiz golün oluşumunuda net izledim,zenkenin hatası bariz

samuray

sade zenke değil uzun zamandır maç kazanamamak tüm futbolcularımızda baskı özgüven eksikliği oluturmuş yoksa zenke o pozisyondaan daha çaprazdan gol vuruşları vardı bankasyada ya kaçırırsam deyip topu çıkardı oda rakibe gitti şöyle üst üste bi kaç maç kazanıp bi çıkışa geçersek herşey düzelir devre arasınıda iyi değerlendirmek gerek tabiki

HoliganSamSunLu

zenkeden sivasta mutlaka gol bekliyoruz.