33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

ibrakadabra55

Zenke  ankara_gucu maçında bizi ayakta tutan tek adamdı bence  bursa_spor maçını kazanacağız ve onun da bir golü olacak :).

55_HayLAZ_55

bu taraftar zenkeye aşık ben böyle sevgi görmedim

ahmetsefa55

Ayberk

yardır zenke yardırrr! :)

Desiqner

Adamda Düğün Tesisatı gibi kulaklık var ya hastası oldum :D Hadi Zenke bu maçta acıma...

samuray

hadi zenke sırala artık gollerini  ;D

ali ihsan

Allah seni bildiği gibi yapsın.Sorumsuz herif  :kafa:

HoliganSamSunLu

zenkeye yazık etti hakem atılmamalıydı daha doğrusu ilk yarı bursa defansı arasında kayboldu ikinci yarıya hiç çıkmamalıydı petkoviç kırmızı kartında sebebi oldu

Serkan

Alıntı yapılan: uçarlı - 23 Kasım 2011, 01:08:05
bursa deansının arasında kaybolmadı. farz edelimki kaybolsun. o oyundayken en az 3 bursalı kendi sahasından çıkmıyordu. zenke çıkınca meydanı boş buldular. sistem altüst oldu. varmı ileride basabilecek bursalılara.

beyzade de dikkat etseydi sarı kartın var ne gerek var öyle bir faule;hakem zaten baskı altında az beynini çalıştıracak futbolcu...

HoliganSamSunLu

harekitin sarı kartla falan alakası yok hakemin 42. dakikadaki olay aklından çıkmadı maçı katletti

ahmetsefa55

kalecıyle karsı karsıya kacır.
ağzımıza s.ç
günlerimiz berbat et.
hocanı da yak bu arada tabi

SametYılmaz55

bursa maçında topu elle kontrol ettin peşine rakibe dengesiz girdin atıldın ama hiç akıllanmamışsın aslanım.bu maçta gene elle kontrol,ilk yarıda yerden kalkar kalkmaz rakibi itmeler falan varsa bir sorunun  açıklada bilelim >:(

Dartagnan

La trabzondakı vurusun yarısını yapsan almıstık macı yazıklar olsun...

AhmetDenizci

##kdc##

bakış açısı o kardeşim, fotoğrafın açısından öyle gözükmüştür o  :)