33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

5trawberry

Sivasspor'daki Enaramo ile Zenke biraraya gelseler kardeş derler :)

Kral SAMSUN

benzemeden ziyade Eneramoyla muthis bi ikili olurdu !

muzaffer4

zenke nin yanına golcü sıfatında bir forvet lazım bance zenke ye top indiriyor zenke sürdükten sonra banceye geri yolluyor sonra fossssss
zenke topu sürdükten sonra onu öyle bir golcü bekleyecekki zenke  ceza sahasına topu yolladığı zaman gol diye ayağa zıplayacaz ama nerdee :( :( :( :(

HoliganSamSunLu

ula zenke ve verirsin bace tevekeline topu sen kaçırsan gam yemezdim kaleyi gördümü vur şu topa yav

özkan

burakbas

süperLig bankasya ya benzemez diyenler , kusura bakmayın yavaş yavaş ..... oluyorsunuz!

cCc ZENKE REYİZ cCc

5trawberry

Alıntı yapılan: de_brk7 - 10 Kasım 2011, 14:44:49
süperLig bankasya ya benzemez diyenler , kusura bakmayın yavaş yavaş ..... oluyorsunuz!

cCc ZENKE REYİZ cCc

Hop kardeş ağır ol, burda her takımdan taraftar topluluğu yok, hepimiz aynı yolun yolcusuyuz.

celebi

ya şu foruma adam gibi bir yorum yaz be kardeşim.

samuray

hadi zenke senden bursayada gol bekliyoruz bance oynarsa verme o kazmaya pas sen ona veriyon o kaçırıyor ;D ;D

Serkan

Bu forum da başka forumlara benzemez yavaş yavaş uslubu düzeltelim ;)

HoliganSamSunLu

zenkenin bursaya golü var ama birmi olur ikimi olur bilemem ama var şu kesin biz bu bursa defansına mutlaka gol atarız birden fazla atarsak kazanırız.

burakbas

şu milli maç arasında tek şeyi özledim. "zenkeeeeeeeee zenkeeeeeeeeeeeeee" diye bağırmayı.

isyan

Alıntı yapılan: de_brk7 - 11 Kasım 2011, 17:06:22
şu milli maç arasında tek şeyi özledim. "zenkeeeeeeeee zenkeeeeeeeeeeeeee" diye bağırmayı.
keske takimi desteklemeyi özleseydin  :-\ ::)

AhmetDenizci

HoliganSamSunLu

zenke toparlandı artık zımbalayacak rakip kaleye topları