33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

fındık

Alıntı yapılan: Cüneyt - 28 Eylül 2011, 03:36:15
bugün yeşilyurtta Bance ile birlikte gördüm, dilimin döndüğünce ingilizce konuşayım dedim adam bana dönüp "merhaba dostum" dedi  :hnk:

Adamlar yeşilyurttan çıkmıyorlarki hergün yeşilyurt hergün yeşilyurtta takılıyorlar  :D

maviay55

manisaya golü var  :evet:

HoliganSamSunLu

iç saha mutlaka bance ile birlikte oynaması şart rakip kim olursa olsun deplasmana birşey bulursun ama içerdeki maçların bahansesi olmaz

samuray

zenke zenke zenke hoca gör artık ya kanatlarda dikine önüne uzun top at yzyeynke gitsin bu meziyetlerini gör ya

seydo55

bu hafta her vurduğun  :gooolll olsun 

oguz_5528

Zenke Oyuna hız kazandırıyor Bance ile birlikte oynasalar çok iyi olacak

LisandroLopez

Zenke Zenkee diye ortalığı yıkan Petkovic i karşısına alan Samsunspor taraftarına futboluyla karşılık veremedi ne yazık ki

5trawberry

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 03 Ekim 2011, 00:21:23
Zenke Zenkee diye ortalığı yıkan Petkovic i karşısına alan Samsunspor taraftarına futboluyla karşılık veremedi ne yazık ki

Nasıl versin.
Takımda ruhun kalmadığı zamanda oyuna giriyor, Murat Yıldırım 82'de oyuna giriyor.
Kim ne yapsın

LisandroLopez

Alıntı yapılan: 5trawberry - 03 Ekim 2011, 00:25:36
Nasıl versin.
Takımda ruhun kalmadığı zamanda oyuna giriyor, Murat Yıldırım 82'de oyuna giriyor.
Kim ne yapsın

Çok haklısın

cgr

Taraftarın ZENKEEEEEEEEEEEE diye bağırması çok mu doğru ? Sahadakini de etkiliyorsun.. ki girdiğin adam da sana hiçbirşey kazandırmıyor...

beşnumara

Sana kızmıyorum maratonda herkese inat senin adını bağıra bağıra seslenenlere kızıyorum.Çalış artık al şu formayı millet de boşa bağırmasın.

hakan55

uyuz oluyorum zenke zenke diye bağıranlara..

Lusage

Bu Zenke Zenke diye 20. dakikada bağırmaya başlayanları anlayamıyorum. Adam girdi oynadı. Mutlu mu oldunuz şimdi? Sirinlerin olmadığı anlarda Zenke Zenke diye bagiracaginiza takıma destek verseniz ne olurdu??

masbene

Alıntı yapılan: Lusage - 03 Ekim 2011, 09:11:44
Bu Zenke Zenke diye 20. dakikada bağırmaya başlayanları anlayamıyorum. Adam girdi oynadı. Mutlu mu oldunuz şimdi? Sirinlerin olmadığı anlarda Zenke Zenke diye bagiracaginiza takıma destek verseniz ne olurdu??
ben de bagırılma taraftarı degilim ama adam oyuna girdikten sonra istatistikler degisiyor bu gercek. mesela kaleye ikl şutu çekiyoruz, ceza sahasına hatta 6pasa daha cok giriyoruz, kanatlara daha iyi yayılıyoruz vs

Ertuğrul Sağlam

Bu adamı devre arasında piyasası olursa derhal göndermek gerekli takıma faydalı olmadığı gibi taraftarında takıma zarar vermesine sebep oluyor.