33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

twitter

3 nigga çıkıp oynayın işte. artistliğin alemi yok  8)

ahmetsefa55

zenke yakında kadro dışı kalır benden söylemesi

minci

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 07 Eylül 2011, 21:14:57
İyi hoş da Zenke gibi adam Ekigho nun arkasında kesik yememeli.
Madem Ekigodan daha iyi, birşey yapmaya çalışması gerekmezmi? En azından mücadele edebilir. Ama ne yazıkki onu da yapmıyor. Ne koşuyor nede rakiple dişediş mücadele ediyor. Siz bu takımın hocası olsanız ne yapardınız? Çalışanın hakkını vermezmiydiniz yoksa bu Zenke'dir deyip de çalışanın mücadele ve gayret edenin  hakkını mı yerdiniz? Böyle birşeyi eminimki sizde kabul etmezsiniz. Hocanın yaptığı bence doğru. Önce formayı hakedecek ve bunun için de gereğini yapacak. Samsunspor ona verdiği değerin yanısıra hem iyi denilebilecek para da verdi ayrıca onu gündeme de taşıdı. Ünlü oldu. Türkiyede onu tanımıyan yok. Yani kulüp üzerine düşeni yaptı. Zenke de bütün edindiklerine karşılık herkoşulda görevini elinden geldiğince yapmak zorunda. Aldığı parada ve şöhrette benim ve tüm taraftarların da hakkı var. Bana ve onu bugünkü konuma getiren tüm taraftarlara karşılığını verecek. Bunu mazereti olmaz.

Serkan

Ekigo çok çok daha iyi bir futbolcu

hurcan55

zenke twitter da ki yazısında ' Can't believe i'm been left on the sidelines for an 11 vs 11 training session...Waow, wonders shall never end '

anlaşılan idmanda çift kale maç yapılırken hoca zenkeyi kadrolardan birine koymamış. ona sitem ediyor

ahmetsefa55

aynen.hoca ılk basta zenke kenan ve burak calık ı dıger sahada tuttu sut attırdı.
ıkıncı yarı ekıghoyla zenkeyı degıstırdı.

mehmet yılmaz

Zenke'nin morali çok bozulmuştu gerçekten de. As ve yedek takımda bile yoktu ve 3-4 kişiyle birlikte yan sahada çalışıyordu.
İnşallah profesyonelce düşünür ve davranır ama bana moral olarak çok etkilenmiş gibi geldi. İdmada da birşey yapamadı zaten sonradan oyuna girmesine rağmen.

Kaya

Bu sene bu kadroda yedek oturur..İyice şişer şişer (her anlamda) ve bir patlama noktasına gelir.İşte orada profesyonel olabilmiş mi göreceğiz..Herkesten çok çalışmalı

maviay55

Alıntı yapılan: samsuni - 07 Eylül 2011, 22:20:24
Zenke'nin morali çok bozulmuştu gerçekten de. As ve yedek takımda bile yoktu ve 3-4 kişiyle birlikte yan sahada çalışıyordu.
İnşallah profesyonelce düşünür ve davranır ama bana moral olarak çok etkilenmiş gibi geldi. İdmada da birşey yapamadı zaten sonradan oyuna girmesine rağmen.
madem düşünülmeyecek neden gönderilmedi ki bana da yedek kulübesinin müdavimi olacakmış gibi geliyor  :rulet:

Ahmeti

Çift kale bittikten sonra idman devam etmesine rağmen üzerindeki yeleği atıp idmanı terk etmesi hiç yakışık almadı.

Bu hareketler cezasız kalmamalı eğer cezasız kalırsa verilen paraya acırım,ismi ne olursa olsun hiçbir futbolcu samsunspor'a saygısızlık yapamaz.

cezayir55

zenke hareketli bir oyuncu degil gol vuruslarida cok iyi degil hava hakimiyetide hic yok aslinda bunlari dusundugun zaman superligde isi zor

Sercan

Alıntı yapılan: AHMETİ*55* - 08 Eylül 2011, 09:09:02
Çift kale bittikten sonra idman devam etmesine rağmen üzerindeki yeleği atıp idmanı terk etmesi hiç yakışık almadı.

Bu hareketler cezasız kalmamalı eğer cezasız kalırsa verilen paraya acırım,ismi ne olursa olsun hiçbir futbolcu samsunspor'a saygısızlık yapamaz.

aynen abi bence de çok yanlış yaptığı hareket..

Mert

Trip yapmakla eline birşey geçmez.Madem forma kapma mücadelesi var bu takımda çalışıp alacaksın formayı.Tamam geçen sezon çok faydası oldu bize taraftar onu her zaman sevdi ve seviyorda zaten.İlle de ben sevdasından vazgeçip daha verimli olması için adapte olması lazım.

hacettepeli

zenke'nin akıl hocalığını yapıyormuşuz gibi geldi bana  :)

mimar55

çalışan kadroda yerini kapar son dk oyuna girecekti ama kimsenin kalbi dayanmadı