33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

sadece55

Bu adam piyasayı seviyor..Şimdi daha istekli olup Ligin tozunu atmayı deneyecektir..daha doyuma ulaşmadığı için ben bu sene de çok istekli olup göze gireceğini düşünüyorum

emre

geldiğinden bu yana uyum sağlamasında ve gösterdiği performansta Agbetu'nun büyük katkısı olduğunu düşünüyorum.Agbetu'nun alınmaması performansı etkiler gibi geliyor bana.bekleyip göreceğiz...

ayrıca Zenke'ye bel bağlamamamız gerektiğini ve iyi bir golcü almamız gerektiğini düşünüyorum  :)

Ahmeti

Geçen sezon zenke'nin yanında iyi bir golcünün eksikliğini çok çektik umarım bu sezon aynı sıkıntıları yaşamayız.

Zenke'nin yanına iyi bir golcü alırsak seneye sıkıntı yaşamayız diye düşünüyorum.

carsambaliridvan

aynen katılıyorum arkadaşlar zenkeye bel bağlarsak işimiz zor bu bir maraton sakatlık var ceza var o var bu var olmaz yani mutlaka güzel bir golcü almamız lazım tjıkuzu nerlerde ya gözlerim onu arıyor ;D

silopilimuhsin

Alıntı yapılan: AHMETÝ*55* - 09 Haziran 2011, 14:21:09
Geçen sezon zenke'nin yanýnda iyi bir golcünün eksikliðini çok çektik umarým bu sezon ayný sýkýntýlarý yaþamayýz.

Zenke'nin yanýna  bir golcü alýrsak seneye sýkýntý yaþamayýz diye düþünüyorum.
zenkenin cok güçlü bir partnere ihtiyaç var

Kaya

Sana tatilde kilo almadan dön dedik dimi  ???

berusa55

sadece55

Artık disiplinli bir hoca var  eminim daha dikkatli çalışacaktır

hacettepeli

az zayıf olsa kimse hızına yetişemez. göbekten poposundan ağırlık geriye çekiyor adamı. 10 kilo fazlası var.

mimar55

bu hoca adama nefes aldırmaz ?

cembaba

Zenke bildiğimiz zenke :)

MeL_55

Zenke'nin Petkoviçden çok çekeceği var  :D

Ekrem

olacak olacak petkoviç sayesinde bu sene daha iyi olcak inşallah   :holey:

Musti

AlıntıZENKE ERİYOR

Samsunspor'un golcü futbolcusu Simon Zenke, idmanlardaki hırsı ve çalışkanlığıyla dikkat çekiyor.

Samsunspor'un golcü futbolcusu Simon Zenke, idmanlardaki hırsı ve çalışkanlığıyla dikkat çekiyor

Bir an olsun yerinde duramayan golcü futbolcu,"Biraz kilo fazlam var. Onu bir an önce atmam gerekli. İdmanlar çok zevkli geçiyor. Birkaç idman sonra eski halimize geliriz. Herşey mükemmel. Bu yine gollere devam" dedi.

http://www.klasspor.com/tr/haber/18880-Zenke_eriyor.html

:) Hadi bakalım

babasamsunlu

LA ZENKE SENİN KİLON BİRAZ FAZLA İSE SERGEN ÇIKIP 70 DAKKA TOP OYNAR BU HALİ İLE   :suslen: :suslen: