33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

55.hakan

Sonuna Kadar 55

hiç belli olmaz gitmez

5trawberry

maviay55

tr.eurosport.com un haberine göre

zenke seneye hamsi tava olacakmış şampuanlar liginde oynayacakmış

Musti

Bassın gitsin zaten. İki haftadır gıcık etti beni. Böyle profesyonellik olmaz. İsterse rizeye 10 gol atsın istemiyorum bunu.

altunay

15 Mayıs 2011, 17:35:50 #920 Son düzenlenme: 15 Mayıs 2011, 22:07:14 samsuni
geçen gün karayollarının halısahasında agbetu sen kardeşin 11 12 maç oynarken sahada basmadığın yer kalmadı bu maçta döküldün anlasılan manisaya attın imzayıı senin bu takımda işin yok

Lusage

Güle güle. Hazır piyasası varken tez elden çıkartılmalı..

kumköylü ahmet

Bugun en iyi futbolunu oynadi diyebilirim giderse gule gule

Turuncu

15 Mayıs 2011, 20:44:52 #923 Son düzenlenme: 15 Mayıs 2011, 20:50:00 Turuncu
Zenke zenke zenke de

faul sonucu bizim topu rizeye vermemiz lazımken muratın akılılık yapıp topu vermeyip zenkeye orta kesti sen orda şekil peşindesin %100 lük golü yedin zenke efendi.

Ben açıkcası beğenmiyorum. Zenke gidersen git.  Kral zenke değil Serkan Aykut'tur.

Atakumlu

zenke de kral olduysa  :-X  cogu macta sulalesine sovulmekten attıgı kritik goller kurtardı...top oynadıgından degil kritik goller attıgından kimse ses cıkarmadı...

cany

böyle bi son vuruş tarzı yok yaa. Murat'ın pas verdiği pozisyon hala aklımda. aynen kritik goller attığı için tepki görmedi taraftardan

furkan5534

valla gıdıcekse gıtsın.bıze daha ne adamlar gelır!

Ollivanders

Basalım birine lutfeeeeeeeeen !

SametYılmaz55

hazır piyasa yapmışken satalım gitsin daha iyilerini buluruz nasıl olsa.şu an iyi paraya satarsak verelim gitsin çünkü süper ligde iş yapabileceğine hiç inanmıyorum

erkutdem55

Öyle cins bi adamsın ki sezon bitti hala hakkında karar veremiyorum.Gitsen mi iyi,kalsan mı iyi.Tam sövcez gol atıyosun onun dışında dolanıyosun.  :o :o