33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 09 Mayıs 2011, 14:19:20
ya zenkeyi 2 milyondan yukarı her fıyata satabılırız bence  ;)

satalım bence. :)

kuzey55

Alıntı yapılan: Serpico55 - 09 Mayıs 2011, 14:22:54
satalım bence. :)

offf 2 milyon çok iyi para satalım bence de :)

Burak

zenke

serbest kalma maddesinden bahsediliyordu 300 bin euro gibi bir rakamdı. manisa ondan faydalanmaya çalışmıştır ama zenkenin gitceğini sanmıyorum.

minci

Piyasa yapıyor uyanık. Kimseyi zorla tutmanın bir mantığı yok. İstiyorsa kapris yapacaksa gitsin. Kimse Samsunsporumun üstünde değil. Kimler geldi kimler geçti. Bir de Buca da bir yabancı var adını unuttum. Daha 18 yaşında. Devre arası almışlar. Müthiş bir adam. Dün akşam maçını izledim. Bizimkiler peşine düşsün bence. O adam Bank Asyaya yazık. Hem golcü hemde öldürücü asistleri var. Bencil de değil.

Kaya

Torric Jebrin..Çok iyi ve kaçırılmaması gereken bir oyuncu..

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: iak5529 - 09 Mayıs 2011, 23:17:32
Torric Jebrin..Çok iyi ve kaçırılmaması gereken bir oyuncu..
maç boyu izleyebildin mi abi ? özette bende çok beğendim ama tam karar veremedım  :-\

Ayberk

Uğur Meleke'nin favori oyuncusu, takiplerine güvendiğim bir isim Uğur Meleke. İlla ki iyidir, izlemedim ama :D

Kaya

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 09 Mayıs 2011, 23:19:22
maç boyu izleyebildin mi abi ? özette bende çok beğendim ama tam karar veremedım  :-\

İzledim izledim.Tüm düşüncesi dikine oynayabilmek.Dar alanda çabuk olması en büyük özelliği..Kendine bakarsa Türkiye liglerinin üstünde oyuncu olur..

AntZ

CurvaSs

piyasası artıyor zenke'nin beyler. :D öyle 1 milyona, 2 milyona gitmezler bundan sonra. :) bbc boru değil.  ;D

oguz_5528

Bence satılmaması lazım,Zenke'nin Süper Ligde bize gelecek kaliteli futbolcularla birlikte oynadığını düşününce heyecanlanıyorum,çok daha iyi olacak

LisandroLopez

Gitmek istiyorsa tabiki zorla tutamayız ama öyle bi düşüncesi yoksa sahip çıkmalıyız.
Başarımızdaki payı büyük, Samsunlu gibi yaşıyor ve Zenke diyince akla direk Samsunspor geliyor.

Sonuna Kadar 55

aslında gitmesi hiç olmaz daha iyi işler yapar süper lig de.

LisandroLopez