33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

Burak

KARA TREN  samsunspor_x

twitter

cembaba

yavrum benim şu asalete bak. Bu arada bu twitter resmi Zenke'nin :)

zenke

ankaraya gitmiş ankaragücü maçını izledim diyor hatta. ne iş?

berusa55

Şampiyonluk eğlencesinden... Yer şehir kulübü  :D

kuzey55

mbilla bu hafta gol atmamış...2 farkla gol krallığında lider

Burak

Alıntı yapılan: kuzey55 - 03 Mayıs 2011, 16:41:36
mbilla bu hafta gol atmamış...2 farkla gol krallığında lider

İlk golü mbilla atmamış mı adana'da ?

mehmet yılmaz

Ben de M'Billa attı biliyordum ama TFF'ye göre Evren Kürkçü atmış kendi kalesine. Resmi oalrak gol KK sayılıyor. Fark 2 :)

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=29&macId=87493

Burak

Tff ne derse o ! eyvallah deriz  :)

sadece55

zenke reis işi bitirecek bu gidişle :)

##kdc##

kalan iki maçta rahat bi futbol oynıcağımız için golleri de zenkeye attırmaya çalışırız büyük ihtimalle, grallığı bırakmaz bu saatten sonra  ;)

lucarelli

berusa55

berusa55

AlıntıOTELDE GİZLİ GÖRÜŞME
09 Mayıs 2011 / 13:45
Manisaspor Genel Menajeri Öner Karalar, Samsunspor'un yıldız oyuncusu Simon Zenke ile Gaziantep Dedeman Otel'de gizli bir görüşme yaptı. Zenke ile transfer konusunda kısa bir süre görüşen Karalar'ın niyetlerinin ciddi olduğunu söyledi
ZENKE'Yİ TAKİP EDİYORLAR
Samsunspor formasıyla ilk sezonunda büyük bir patlama yapan ve attığı şık gollerle ligde krallık yarışını önde götüren Simon Zenke, Süper Lig takımlarını peşinden koşturuyor. Gaziantep Büyükşehir Belediyespor karşılaşması için Cumartesi günü G.Antep'e giden Samsunspor, Manisaspor ile aynı oteli paylaştı. Simon Zenke'yi istediği herkesce bilinen Manisaspor'da Genel Menajer Öner Karalar, bu durumu avantaja çevirip Samsunspor'un yıldızı Zenke ile görüştü.

BÜYÜK RASTLANTI
Dedeman Otel'in lobisinde gerçekleşen kısa görüşmede kendisine talip olduklarını ve transfer etmek adına ellerinden geleni yapacaklarını belirten Genel Menajer Karalar'a, övgü dolu sözleri için teşekkür eden Zenke, "Transfer konusunda bir şey söylemem. Şu anda Samsunspor'la sözleşmem devam ediyor. Menajerim Serdar Dağlı ile transfer konusunu görüşebilirsiniz. Bu konuda benim bir cevap vermem etik olmaz" dediği öğrenildi. Özgür KALANBAK

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=57176

Zenke ve Manisaspor! Eğer Samsunspor'umuzdan Manisa'ya giderse bu iş, attan inip eşşeğe binmeye benzer.

ahmetsefa55

ya zenkeyi 2 milyondan yukarı her fıyata satabılırız bence  ;)