33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

LisandroLopez

Kart konusundaki sitemlerinize yüzde yüz katılıyorum.Önemli maçlarda takımımızı malesef yalnız bıraktı.
İyi bi oyuncu aslında ve dışardaki insanlar Emenike gibi felan zannediyor ama o kadar değil.
Öyle sanmalarından faydalanıp iyi bir paraya satabiliriz ama kalmak istiyorsa kalmasından yanayım çünkü Samsun ona o Samsun'a çok yakıştı bence.
Ki ayrılmak isteyeceğini de sanmıyorum en az bir sene Samsunspor forması giymek isteyecektir süper ligde,Emenike var özellikle de gözü önünde..
Ama gitmek isteyeni de zorla tutamayız tabi.

5trawberry

Ben bizim taraftarın ve aramızdaki arkadaşların da mantığını anlamıyorum.
Daha düne kadar, Burhanlar, Gökhan kabalar, Canerlerle oynuyorduk.Kıçını kaldıramayan adamlar bu formayı terletemiyordu bile.
Şimdi her yönden iyi kaliteli bir oyuncu var ona da burun kıvırıyoruz.

Ahmeti

sanki bi sarı kart göreyimde fransa'ya ailemin yanına gideyim nede olsa izin alırım diye düşünmüş olabilir

Bu hafta o kadar gamsız oynadıki boş kaleye gol atarken bile ruh gibiydi

Bizler zenke'den gol atsın veya atmasın kara bir boğa gibi mücadele etmesini bekliyoruz.

babasamsunlu

Vallaha Ahmet kardeşim hiç öyle oluduğunu sanmıyorum..
Adama 20 dakka sövdüler..
O da golü atınca gitti hareketini yaptı..

##kdc##

adam gol attıktan sonra bayaa sevindi sahada dört döndü, kim olsa gider ordululara yapardı hareket, gamsızlık falan görmedim ben her zamanki halindeydi zenke;

kumköylü ahmet

Güngörene Gününü Gösteremezsek Ozman sen Gününü Görürsün Zenke :D

Mert

Her ne olursa olsun şu kritik haftalarda göz göre göre ve sınırda olduğunu bilerek kart görmenin ne anlamı vardı?

minci

Belki başka biri çıkacak bu hafta. 1dk!!! Golü çakacak. Kafanızı fazla yormayın onun yokluğuna. Artık bu iş normal maç olmaktan çoktan çıktı. Bir şekilde alacağımıza inanıyourum. En umutsuz en fazla kadro zaafiyeti olan pekçok maçı çok rahat aldık geçmişte. Merak etmeyin.

Serkan

Arkadaş o piskolojiyle herkes görürdü o kartı,

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Serkan - 26 Nisan 2011, 18:15:23
Arkadaş o piskolojiyle herkes görürdü o kartı,
abi sen ben öyle düşünebiliriz de bu adam profesyonel adam.yapmaması gerekn bır hareket yaptı.boyle krıtık zamanlarda bedavadan sarı kart gormek affedılemez bır hatadır.ama gormus artık yapacak bıse yok.

olmeca

Bir hafta boyunca twitter'dan adama tehdit hakaret edilirse, üstüne 90 dk adamın anasına bilmemneyine küfür edilirse o adam o golü attıkdan sonra ne kadar profesyonel olursa olsun o hareketi yapardı diye düşünüyorum, sonuçta profesyonellerin'de sinirleri var, tabiki görmese bizim için iyi olurdu ama birazda kendimizde aramalıyız hatayı  diye düşünüyorum.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: olmeca - 26 Nisan 2011, 18:35:20
Bir hafta boyunca twitter'dan adama tehdit hakaret edilirse, üstüne 90 dk adamın anasına bilmemneyine küfür edilirse o adam o golü attıkdan sonra ne kadar profesyonel olursa olsun o hareketi yapardı diye düşünüyorum, sonuçta profesyonellerin'de sinirleri var, tabiki görmese bizim için iyi olurdu ama birazda kendimizde aramalıyız hatayı  diye düşünüyorum.
biz naptık onu anlamadım  :o

olmeca

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 26 Nisan 2011, 18:39:45
biz naptık onu anlamadım  :o

biz derken twitter'dan sallayan arkadaşlardan bahsetmiştim.

kabacevizli55

eşşek  kadar adam 1kişiyi binlerce kişiyle bir mi tutuyo

Gorkem

adam maçta kötüde oynasa atıyor golünü..