33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

Kaya

berusa55

Bizim çevirmene bak az! Sevinçten uçacak; omuza kol atmalar :)

beşnumara

Bu röportaj öncesi spiker kendisi söyledi samimi poz verelim diye :) sonra sıkı sıkıya bağlandılar hala beraberlermiş ;D ;D :D

ahmetsefa55

Yönetim ağırdan alıyor

Samsunspor'da Simon Zenke'nin yeni sezonda takımda kalıp kalmayacağı merak konusu oldu. Yönetimin, ciddi transfer teklifleri aldığı öğrenilen Zenke ile en kısa sürede bir anlaşma sağlaması gerekiyor aksi taktirde bu oyuncuyu kadroda tutması oldukça zor görünüyor.

Türkiye'deki ilk sezonunda harikalar yaratan, performansıyla herkese parmak ısırtan Nijeryalı yıldıza çok ciddi teklifler gelmeye başladı. Şu anda 15 golle ligde krallığa koşan yıldız oyuncu konusunda Samsunspor yönetimi çok ağır hareket ediyor. Nijeryalı yıldız ile yeni sezonda devam edip etmeyeceği konusunda henüz somut bir adım atmayan veya atamayan yönetim kurulunun bu oyuncuyu kadroda tutmakta zorlanacağı ifade edildi. Çünkü Süper Ligde bir çok takım Simon Zenke'nin peşinde.

dengegazetesi.com.tr

usare

Ya arkadaş sanki bu adam bizim kiralık topçumuz mu. Adamın sözleşmesi var 2012 hazirana kadar.
Niye hergün zenke sanki bizde kişralıkmış ya da sözleşmesi bitiyomuş gibi haberler çıkıyo anlamıyorum

babasamsunlu

1 yılı opsiyonlu iki yıllık szöleşmesi var..
Eğer 350 bin Euro getirrse serbest kalabiliyor ;)

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: usare55 - 13 Nisan 2011, 15:30:12
Ya arkadaş sanki bu adam bizim kiralık topçumuz mu. Adamın sözleşmesi var 2012 hazirana kadar.
Niye hergün zenke sanki bizde kişralıkmış ya da sözleşmesi bitiyomuş gibi haberler çıkıyo anlamıyorum
sözleşmesinde 350 bin euro ya serbest kalabılır maddesı var sanırım.yenı bır sozlesmeyle hem bu rakam artırılabılınır hem sozlesmenın suresı artırılabılınır hemde oyuncuya verecegın para artırılabılınır. ;)

usare

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 13 Nisan 2011, 15:32:51
1 yılı opsiyonlu iki yıllık szöleşmesi var..
Eğer 350 bin Euro getirrse serbest kalabiliyor ;)

Hadi ya. O zaman burdan yönetime sesleniyorum. Tiz zamanda zenkeyi bağlayın :P
Kusura bakmayın bilmiyordum sözleşmeyi

FaTiH_HaN

Zenke yokluk görmüş bir oyuncu genç yaşta annesinide babasınıda kaybetti ülkesindeki sömürge yüzünden vatandaşları insanlık dışı hadiseler yaşadı. eğer sonradan görmelik yapacaksa bilemem ama Zenke Samsunsporda Zenke oldu ve ilk tercihini Samsunspordan yana kullanacaktır. Ki artık bankasyada değil süper ligde oynayacağız daha iyi bir takım ve taraftar bulursa gitsin öyle bir hata yaparsa kafasını taşlara vuracaktır. Şu an eski günlerine ve başarılara en aç olan takım ve taraftar Samsunspordur. Bunu görebiliyorsa (ki görememek için kör olmak lazım) takımda kalacaktır.

kabacevizli55

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 13 Nisan 2011, 16:28:10
Zenke yokluk görmüş bir oyuncu genç yaşta annesinide babasınıda kaybetti ülkesindeki sömürge yüzünden vatandaşları insanlık dışı hadiseler yaşadı. eğer sonradan görmelik yapacaksa bilemem ama Zenke Samsunsporda Zenke oldu ve ilk tercihini Samsunspordan yana kullanacaktır. Ki artık bankasyada değil süper ligde oynayacağız daha iyi bir takım ve taraftar bulursa gitsin öyle bir hata yaparsa kafasını taşlara vuracaktır. Şu an eski günlerine ve başarılara en aç olan takım ve taraftar Samsunspordur. Bunu görebiliyorsa (ki görememek için kör olmak lazım) takımda kalacaktır.

kalır mı kalmaz mı bilmem ama bu afrikalılar pek öyle bizim gibi düşünmez   gidebilirde yeterki kasası kalkmasın

34 SS 1965

nijeryalılar parayı seven mıllettır onun ıcın bunların sagı solu bellı olmaz bı an once ne yapılcaksa yapılmalı  sozlesme ımzalanmalı yoksa bu adama 500 euro veren ekıp kacırır.

Fecr_55

Sanki bizim Türk futbolcular parayi sevmiyor, satip gitmelerine 5 kurus fazlasi bile yeter, ayip etmeyelim..

ngonge

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 13 Nisan 2011, 15:23:54
Yönetim ağırdan alıyor

Samsunspor'da Simon Zenke'nin yeni sezonda takımda kalıp kalmayacağı merak konusu oldu. Yönetimin, ciddi transfer teklifleri aldığı öğrenilen Zenke ile en kısa sürede bir anlaşma sağlaması gerekiyor aksi taktirde bu oyuncuyu kadroda tutması oldukça zor görünüyor.

Türkiye'deki ilk sezonunda harikalar yaratan, performansıyla herkese parmak ısırtan Nijeryalı yıldıza çok ciddi teklifler gelmeye başladı. Şu anda 15 golle ligde krallığa koşan yıldız oyuncu konusunda Samsunspor yönetimi çok ağır hareket ediyor. Nijeryalı yıldız ile yeni sezonda devam edip etmeyeceği konusunda henüz somut bir adım atmayan veya atamayan yönetim kurulunun bu oyuncuyu kadroda tutmakta zorlanacağı ifade edildi. Çünkü Süper Ligde bir çok takım Simon Zenke'nin peşinde.

dengegazetesi.com.tr

sözleşme yenilemelerde çok geç kalındı zaten;

murat yıldırım
ahmet şahin
ersin veli
akeem agbetu (kiralık)

takımın yapı taşları olan bu oyuncuların sözleşmesi bitiyor sezon sonu.

34 SS 1965

Alıntı yapılan: Fecr_55 - 13 Nisan 2011, 18:19:47
Sanki bizim Türk futbolcular parayi sevmiyor, satip gitmelerine 5 kurus fazlasi bile yeter, ayip etmeyelim..

parayı sevmeyen kım var kı zaten  ;) demek ıstedıgım o degıl nıjaryalı futbolcular bu konularda cok hassasdırlar odeme yapmasan oynamazlar o derece yapıları vardır. en basıt ornegı bı zamanlar turkıyede estıren bı nıjeryalı jey jey okocha.onun ıcın bu adamların baslarıını bı an once baglıycaksın attırcaksın 3 4 senelık ımza bı yere kımıldatamıycaksın.bide parasını vereceksın oynaması ıcın :D

Sonuna Kadar 55

çok farklı birisi geldi gol kralı oldu.