33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

Tufan

2 tane Martins çıkar Zenke'den :D
bugün herkes gibi o da iyiydi.

kıbrıslı_mete

Zenke ve Agbetu biraz daha ayaklarına hakim olsalar çok iyi olacak. Boş sahada iyiler ama kapalı alanda zorlanıyorlar. Hele de adam geçme yok denecek kadar az. Dünkü golüne gelince gerçekten beklemiyordum o an golü ama çağrazda olmasından mıdır nedir, gol oldu, iyi ki de oldu

Jnr.Serkan

Dün'den beri aklıma takılıyor...O kocaman popoyla arka arkaya 2 takla nasıl attı  :o

Musti

Onların bir kası fazla...  ;D

yirmiuc

Ömer Üründül maç boyunca Zenga diye bahsetti kendisinden. :)

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: yirmiuc - 13 Mart 2011, 18:13:04
o adamı niye konuşturuyorlar anlamış degilim

55.hakan

Alıntı yapılan: yirmiuc - 13 Mart 2011, 18:13:04
İyi Zeyna demedi  :(

kabacevizli55

maç boyunca olmasada arada bi zenga zunga diye bişiler saçmalıyodu

samet_55

golden önceki vücut çalımı,golden daha güzeldi..

samet_55

Alıntı yapılan: kabacevizli55 - 13 Mart 2011, 21:26:30
maç boyunca olmasada arada bi zenga zunga diye bişiler saçmalıyodu
bi zamanlar walter zenka vardı italyan kaleci ora gitti herhalde üründülün aklı..

Sonuna Kadar 55

çok güçlü yıkılmaz...

eren55

Şaka bir yana yere çok sağlam basıyor bir de o kiloyla iyi koşuyor.Gelgelelim ayağının dümeni yok!Üç beş şut çekecek ki sonra kaleyi tuttursun.

Dartagnan

kendısıne atılan topu tek topla cıksın baska bır sey ıstemıyorum.

FaTiH_HaN

Zenke tek top oynadığında hakikaten etkili oluyoruz sırtı dönükken topu ayağında tutunca %90 kaybediyor zaten.

cem 55

Alıntı yapılan: Dartagnan - 18 Mart 2011, 11:55:22
kendısıne atılan topu tek topla cıksın baska bır sey ıstemıyorum.
kardeşim zaten bunu yapsa her atagımız karşı kalede tehlike yaratır  zenke güçlü oldugu ve sırtı dönük oynayabildigi için hep etrafında 2-3 oyuncu oluyo ortadan yada kanattan bindiren oyuncumuz bomboş oluyo bi tek pas oynasa iş bitecek ama yok zenke efendi hep topu sürecek bi çalım atmaya çalısıcak o zamana kadar da rakibin defansı yerleşmiş oluyo pozisyonda eriyip gidiyo aslında yapılacak küçük hamleler maçlarda hep fark yaratıyo sonuç degiştiriyo ama biz inatla yapmamaya devam ediyoruz.