33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

yirmiuc

dün fena değildi bence.
takımın hücum anlayışında bir problem var, yardımlaşma 0.
topu ilerdeki oyunculara atıp bekliyor diğer oyuncular.

oguz_5528

Hüseyin Kalpar bu adamı bitirdi Billy yerine iş yapan bi forvetin arkasında oynasaydı bu adam kral olurdu ikinci yarı

kabacevizli55

yok ya ne bitirçek totosunu kaldırıp gitmiyo bile dürzü fitil etti beni

FaTiH_HaN

bily e attığı pastan her maç atsın isterse hiç idmanlara katılmasın

spooks

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 09 Mart 2011, 17:28:04
bily e attığı pastan her maç atsın isterse hiç idmanlara katılmasın
heheheee  ;D ;D

FaTiH_HaN

idmana geç kaldı diye takımdan mı kovalım?

spooks

Dartagnan

ama bir gercek var abarttılar artık.Ortada yonetım olmadıgını bıldıklerı ıcın gozlerı acıldı anlasılan .

Gökberk55

ilk yarı 7 gol attı kıçı kalktı ****nin,baştan beri söylüyorum bundan topçu felan olmaz adamda karakter yok bi kere,idmana geç gider maçta kırmızı kart yemek için elinden geleni yapar,Samsunda oturan kardeşlerim bunu görürseniz 2 tokat atın şerefsize >:(

Ayberk

Tek avantajımız emenike diye bir oyuncuyla kıyaslanması. Ligin son haftalarında 2 gol daha atsın, olay tamamdır. Sene sonu iyi paraya kakalarız :D

Futbolculuğuyla ilgili cümle dahi kurmuyorum dikkatinizi çekerim ;)

kabacevizli55

Alıntı yapılan: Gökberk55 - 09 Mart 2011, 18:51:55
ilk yarı 7 gol attı kıçı kalktı ****nin,baştan beri söylüyorum bundan topçu felan olmaz adamda karakter yok bi kere,idmana geç gider maçta kırmızı kart yemek için elinden geleni yapar,Samsunda oturan kardeşlerim bunu görürseniz 2 tokat atın şerefsize >:(
tokatlamak isteyen arkadaşlar mümkünse 5  8 10 kişi felan gitsinler tek başına güç etmez o boğaya görmediniz mi adanayalı bi itti adam şeref tribününe çıkıyodu nerdeyse

Ollivanders

Benim anlamadıgım onu bunu takımdan koşmuyor diye yollayan kalpar ın disiplin anlayısı zenke ile agbetuya neden işlemiyor ? Akrabalıkları mı var yoksa başka birşey mi ?

Gökberk55

Alıntı yapılan: kabacevizli55 - 09 Mart 2011, 18:59:42
tokatlamak isteyen arkadaşlar mümkünse 5  8 10 kişi felan gitsinler tek başına güç etmez o boğaya görmediniz mi adanayalı bi itti adam şeref tribününe çıkıyodu nerdeyse

Osmanlı tokadını yiyince kendine gelir  :) şaka bi yanada adamlar harbiden mücadele etmiyor zerre kadar billy bile uğraşıyor.İzzet akgülü bekliyorum hala ben çok umutluyum

MUTTİ55

ADANASPOR MAÇINDA  ENİYİ BENCE S.ZENKE OYNADI

MUTTİ55

İNŞALLAH TKİ MAÇINDA GOL ATAR VE YENERİZ ŞAMPİYON samsunspor_x