33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

5trawberry

İyi mücadele etti.
golden sonraki atakta da iyi sıyrıldı.
Gol olsaydı günün adamıydı ama olmadı.

Haftaya daha hırslı ol zenke.

vanlioglu

06 Mart 2011, 22:34:37 #511 Son düzenlenme: 07 Mart 2011, 02:05:34 samsuni
eski zenkeyle arasında dağlar kadar fark var oynadığı yerin de etkisi var ama yedeğinin olmaması arkasını büyütmesine sebep olduğu bariz.

kalptenþimþek

iyiydi bu akşam daha ne yapacaktı

Turuncu

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 06 Mart 2011, 22:35:22
iyiydi bu akşam daha ne yapacaktı
Bana göre berbat oynadı.Beğenmedim.

5trawberry

Nasıl berbat oynadı.
Ne arıyorsunuz ? Martins gibi koşan bi Zenke mi, İbrahimoviç gibi çakan Zenke mi, Henry gibi teknik Zenke mi?
Yanılmıyorsam o boyla 4-5 hava topu aldı, vücut kullanarak.
bir çok pozisyonda rakibi yırttı.
Bir şut attıa kaleci aldı. Asist yaptı. golden sonra iyi sıyrıldı çaprazdan vurdu ama olmadı.

Daha ne yapacaktı. ?

Turuncu

Alıntı yapılan: 5trawberry - 06 Mart 2011, 22:39:47
Nasıl berbat oynadı.
Ne arıyorsunuz ? Martins gibi koşan bi Zenke mi, İbrahimoviç gibi çakan Zenke mi, Henry gibi teknik Zenke mi?
Yanılmıyorsam o boyla 4-5 hava topu aldı, vücut kullanarak.
bir çok pozisyonda rakibi yırttı.
Bir şut attıa kaleci aldı. Asist yaptı. golden sonra iyi sıyrıldı çaprazdan vurdu ama olmadı.

Daha ne yapacaktı. ?
Bu benim düşüncem ben beğenmedim.

Mert

Zenke yine iyiydi ama uyarılması lazım çok agresifleşiyor.

ahmetsefa55

06 Mart 2011, 22:42:22 #517 Son düzenlenme: 07 Mart 2011, 02:06:19 samsuni
70 dakka top oynamadı.bıldıgımız zenke.toplara gırmedı.agırlasmıs kılo almıs.pek takmadı.son dakıkalarda bıraz kıpırdayınca golu attık.bız bu adamın  keyfını mı beklıcez peki ?

Gorkem

bu akşam fena değildi ama zayıflaması lazım.

mehmet yılmaz

Samsunspor'da gerçek bir otorite olsa idi şayet Hüseyin Kalpar'ın, Abdülaziz'in ve hakemin kötü idaresi sayesinde kırmızı kart görmeyen Zenke'yi ikaz ederdi ama olsa idi!...

Musti

Sadece Agbetu ile oynuyor, onunla paslaşıyor. Topu aldığında gözü Agbetu'yu arıyor. Yoksa tek başına gitmeye çalışıyor. Arkadaşlarından aldığı pasları kendi kendine harcıyor. Çok koşuyor mücadele ediyor gibi görünüyor ama hep kendine oynuyor. Agbetu çıktıktan sonra  biraz toparlandı. Pas alışverişine girdi.

Gol pozisyonunda ise Billy'den aldığı pası kontrol edemedi. Edebilse kendi gider gol vuruşunu yapardı. Top arkasında kalınca pas vermeyi tercih etti fakat onu da beceremiyordu neredeyse. Neyse ki Billy düzgün vurdu.

Ligin ilk yarısındaki Zenke'den eser yok...

_SoN_

Ben hala bu adamdan birşey anlamadım !

Baskent_Samsunspor

zenke top oynamaktan çok rakiple oynadın

55.hakan

Son dakikada golü atsaydın yine kahraman olacaktın.Kıç atma rekoru kırdın dün yine

Dartagnan

atılmak ıcın elınden gelen her seyı yapmıs.Bana gore son posziyon kırmızı kart.