33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

kabacevizli55

Alıntı yapılan: berusa55 - 24 Ocak 2011, 17:07:13
Forma bana çok güzel göründü Renge bakın az. Süper duruyor...

realfans

maçtaydım ama 2 golün sadece sevincini gördüm

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: Erdinc - 24 Ocak 2011, 17:05:14
Şortun aradan sıyrılan nedir acaba  ;D

çok ilgini çekmişe benziyor erdo55 hayırdır  ;D :D

Burak

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 24 Ocak 2011, 19:34:30
çok ilgini çekmişe benziyor erdo55 hayırdır  ;D :D

Ben yazacaktım ama ağır olmasın dedim  :D :D

Ollivanders

Agbetu az top oyna top bırak kıvırmayı >:(

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: Burak - 24 Ocak 2011, 19:48:37
Ben yazacaktım ama ağır olmasın dedim  :D :D

erdinç abi şaka kaldırır ya ben 20 senedir tanıyorum mahalleden hiç böyle huyları yoktu ama zenke geldiğinden beridir bi haller oldu  ;D ;D :D

Burak

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 24 Ocak 2011, 20:11:06
erdinç abi şaka kaldırır ya ben 20 senedir tanıyorum mahalleden hiç böyle huyları yoktu ama zenke geldiğinden beridir bi haller oldu  ;D ;D :D

Bende tanırım Erdinç ' i az biraz 13-14 senecik kadar  :D :D :D  7 sene beraber okuduk zaten

kumköylü ahmet

2 :gooolll ude birbirinden guzeldi  efferimla zenke

GökhanÇağlar

gol vuruşlarını bayagı bir geliştirmiş,ilk golde köşeyi görmesi ve ikinci golde tavana vurması çok ustacaydı.Krallıga doğru gidiyor...

lucarelli

Yeni gelen forvetlerden sonra böyle bir çıkış yapması gerekli idi. İnşallah böyle devam eder.

55.hakan

Alıntı yapılan: lucarelli - 25 Ocak 2011, 18:10:03
Yeni gelen forvetlerden sonra böyle bir çıkış yapması gerekli idi. İnşallah böyle devam eder.
Rekabetin güzelliği bu işte

kabacevizli55

zenke sonunda beynini kullanmıyı öğrendi bence müthiş bi fiziksel güce sahip topa vurdumu top ta dağlara taşlara gidiyodu şimdi ise dengeli sert isabet ettirmeyi öğrendi ve sonuç ortada sene sonunda gol kralı olaçak

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: kabacevizli55 - 25 Ocak 2011, 18:15:21
zenke sonunda beynini kullanmıyı öğrendi bence müthiş bi fiziksel güce sahip topa vurdumu top ta dağlara taşlara gidiyodu şimdi ise dengeli sert isabet ettirmeyi öğrendi ve sonuç ortada sene sonunda gol kralı olaçak

kaptan 55

altayada yaz tosun paşam..

cembaba

O Popoyla nasıl koşuyon öyle sen. Tanışırsam bir gün: "napıyon la yardıran" dicem :D Nasıl olsa anlamaz :)