33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

Burak

çoçuğu durdurup  çektim mordu maçında bir de bana demez mi sen zenge'yi nasıl tanımazsın diye  ;D ;D ;D

lucarelli

Alıntı yapılan: Burak - 08 Aralık 2010, 19:16:34
çoçuğu durdurup  çektim mordu maçında bir de bana demez mi sen zenge'yi nasıl tanımazsın diye  ;D ;D ;D

Haklı valla. Nasıl tanımazsın simAn Zenge'yi

cembaba

süper yaa... Zenge Zenge !

Recep

Gavaklıdır bu kesin gavaklı ;D ;D

kalptenþimþek

la çocuk görür hayalleriyle oynamayın yapmayın silin gitsin..

kolbasti.55

arkadaşlar bu adamın o kadar kurtardığı maç var nasıl bi anda bu kadar aşağılaya biliyosun bu adamı evet çok formsuz bu aralar ama elbet  eskisi gibi olacaktır ayriyetten bu adamın  forvetin sağında gibi oynaması lazım daha verimli olur ;)

Burak

Alıntı yapılan: kolbasti.55 - 09 Aralık 2010, 12:36:38
arkadaşlar bu adamın o kadar kurtardığı maç var nasıl bi anda bu kadar aşağılaya biliyosun bu adamı evet çok formsuz bu aralar ama elbet  eskisi gibi olacaktır ayriyetten bu adamın  forvetin sağında gibi oynaması lazım daha verimli olur ;)

mesajları gözucuyla değil dikkatli oku istersen kardeş  ;)

kolbasti.55

okuyorum kardeş ben şuna  yalnış diyorum bir maçta kral yaptımız adamı 1 maçtan sonra nasıl bu kadar kötü diyebiliyoruz

lucarelli

Alıntı yapılan: kolbasti.55 - 09 Aralık 2010, 12:36:38

Aşağılamak derken?

kolbasti.55

G..ün başın oynamasın zenke adam ol akıllı ol futbolunu oyna.Adam gibi oynamayacaksan s.... Angry bunun gibi bi maçta kral yaptımız adama bi maçtan sonra s.ktir git diyoruz olmaz bu kadar

beşnumara

O yazıyı yazan benm.Ben zenkeyi bir maçla kral yapmadım bir maçla da silmedim.Daha önce de eleştirdim aldığım duyumum sonucu yazdım onu.Evet zenkenin g..ü başı oynuyo kendini bi b..k zannediyo ne var bunda

kolbasti.55

Bizim taraftarımız zaten yeri geldi celili serkanı beğenmedi zenke neki ;)

Serkan

_SoN_

zenkeyi canlı seyrettim kaç defa,topsuz alanda pres bile yapmıyor,çok durarak oynuyor,top gelincede kime faydası varki,kendini düzeltmezse takıma fayda sağlayamaz.

brigand

kendini nimetten sanan 2 kuruşluk futbolcu müsvettesi.. iyice kilo almış salmış kendini, her akşam gecelerde, başka şeyler peşinde. burayı ne sandı bilemiyorum ama kendini bişey sanmasa iyi eder. gol attı atmadı değil. ama agbetuyla ikisinin harcadıkları pozisyonları halı sahada normal biri harcasa tellerden dışarı atarlar o adamı. bir kere geri dönüşleri yok. ilerde takılıyolar. 10 kere deniyolar 1'ini yapıyolar tamam da yaptım diyor. bu iş böyle olmaz. işini adabıyla, sağlam yapmaya çalışacaksın. kimse senden mükemmel bir futbolcu ol istemiyor ama biraz özveri gösterilmesi lazım. eğer kalacaksada acil kilo verip kendini takıma adaması lazım. ( bu yazdıklarım agbetu içinde geçerlidir)