33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

kabacevizli55

olum burası türkiye çalışmayana ekmek yok

Sercan

Alıntı yapılan: kabacevizli55 - 01 Ekim 2010, 14:36:39
olum burası türkiye çalışmayana ekmek yok

Çalışana da yok  ...

maviay55

AlıntıZenke 'EV'lenmek istiyor

Sezon başında yönetimden tesislerde değil de dışarda bir evde oturma sözü alan Zenke'nin bu isteğinin yönetimce gerçekleştirilmemesi yıldtız futbolcuyu adeta çileden çıkardı

YÖNETİM EV ARIYOR
Samsunspor'da Zenke'nin suratının neden asık olduğu su yüzüne çıktı. Bir süredir yönetimden ev talebinde bulunan Zenke'nin bu isteği bazı nedenlerden dolayı yerine getirilmemiş ve sürenin devamlı uzaması ise oyuncuyu rahatsız etmeye başlamıştı. Yönetimin kendi şartlarında bir ev bulma çabalarının sonuçsuz kalmasına tepki gösteren Zenke'nin böylelikle suratının asık olma sebebininde ortaya çıkmasına neden olduğu anlaşıldı.

TESİSLERDE KALIYOR
Kırmızı-Beyazlı yönetim kurulu, şimdilerde yana yana yıldız oyuncu Simon Zenke'ye kiralık bir daire arıyor. Bakalım önümüzdeki günlerde Simon Zenke'nin ev'lenme isteği yönetim tarafından yerine getirilebilecek mi?. Öte yandan diğer yabancı oyuncular Akeem Agbetu ve Jonathan Quartey'in ise kendisine ait bir daireleri bulunuyor. Ev durumunun netleşmemesinden dolayı Simon Zenke şimdilik Nuri Asan Tesisleri'nde kalmak zorunda.

diğerlerinden benim neyim eksik dicek tabii formuda bundan düştüyse ben buna gülerim  :D ne hallere düştü koca samsun

seydo55

Gazetenin biri morali bozuk diyor diğer gazete morali çok güzel neşeli diyor saçma sapan haberler yapıyorlar hangisine inanalım :o

Tufan

gündüz feneri Zenke gelsin alayım ben onu bizim okuldan arkadaşlardan birinin öğrenci evine canını sıktığın şeye bak Zenke aaa :)

eakgül55

;D valla makara olur he kesin içer rahat rahat takılmak için istiyordur

kaptan 55

bugün en çok güvendiği isim.

selahattin55

ula zenke insan azmanı sende artık göster kendini yoksa bu taraftar sana gösterir bir yerini.

mehmet yılmaz

Adana maçının ilk devresi Hüseyin Kalpar'ın tuhaf icadı sonucu santrafor oynadı ve oldukça etkisizdi. İkin ci devre iyi değilse de toparladı en azından ve son dakika golü de bir moral oldu Zenke'ye...

YaşarDoğu

Bu adam sağ kanatta oynarsa iş yapar, forvette oynarsa Yozgatta ki gibi yürür durur.

Mustee13

Attığı golde santimlerle ofsayta düşmekten son anda yırttı. Çok güçlü iyi driplingleri var ama bi şeyler hala eksik. İlerleyen haftalarda daha iyi olur umarım.

Burak

golde pek bir katkısı yoktu çokta etkili değildi bu maçta. ayrıca sağ çaprazdan çektiği şut çok bencilceydi ortadan murat yıldırım boş şekilde geliyordu. penaltı noktasına çıkarması gerekirdi

beşnumara

İ.nelik yapma bencilliğini bırak.Dün savaştan gereken cevabı aldın.Futbolu basit oyna

sadece55

Aslında Zenke bir forvetten daha çok bir kanat oyuncusu...Turgutun biraz değişik versiyonu.Bence hoca onu kanatta oynatınca daha çok verim alacaktır.

Kaya

Bu lig için çok önemli özellikleri olan bir oyuncu.Hız faktörünün geçen sene ne kadar etken olduğunu Turgut örneğinde görmüştük.Zenke de Turgut gibi sağ açık oynayıp içe kat eden özellikte olmalı.Aksi takdirde santraforda yok olup gider..ayrıca gereğinden fazla bencillik yapıyor 3 e 2 yakaladığın pozisyonda çaprazdan kaleye vuramazsın zenkee..