33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

celebi

farklı bir bakış açısı

King Of The North

Zencileri özlemiştik uzun yıllar oldu takımda zenci olmayalı.

lucarelli

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 01 Eylül 2010, 12:04:42
Zencileri özlemiştik uzun yıllar oldu takımda zenci olmayalı.

Hem de iyi, yırtıcı bir zenci

Ollivanders

Zenke nin vurus acisindan cok zayif oldugunu dusunmuyorum. ayrica bencil odugunuda. savasa o pozisyonda cikabilirdi evet ancak savasin neler kacirdigini herkes biliyor. golu kaleci yedi diyerek zenkeye haksizlik etmeyelim . 2 haftada ayakta kalan futbolculardan biri. o pozisyonu yoktan var etti zenke son vuruÅŸa takilmamak gerek. son vurus yapacak adam var takimda o da cenk iÅŸler

Mert

Bence savaşa da haksızlık etmemek gerek topu ayağına aldığında attığı o akıllıca çalım hala aklımda altay maçında.Bir şanssızlık var adamın üzerinde.Tabi cankin yerini asla tutamaz ama takımızda 3 tane kaliteli forvet var.Cenk-savaş-zenke.

King Of The North

Savaşı güvenilir bulamıyorum nedense, forvet oyuncusundan çok stoper görüntüsü var ama mücadeleci olması çok iyi, bu arada zenke değil de Agbetu çok kaçırıyor, İlk maçta da 2 poizyonu harcadı son Altay maçında da taca attı nerdeyse topu.

babasamsunlu

TACA ATTIĞININ DIŞINDA BİDE KARŞI KARŞIYA YİNE KALECİYE NİŞANLADIĞI TOP VAR :)
İKİ BU MAÇ İKİ DE GEÇEN MAÇ .. BİDE BUNLAR GOL OLSAYDI İLK MAÇ 6-0 ALTAY MAÇIDA 4-0 BİTSEYDİ ŞİMDİ CÜMLE ALEM NE OLUYO LAN DERDİ :) :)

NEDENSE ZENKEYE KARŞI Bİ GÜVEN VAR BENDE.ATMAYA Bİ BAŞLARSA VE TAKIM  GALİPKEN MANYAK OYNAR GİBİ GELİYOR ..

55.hakan

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 02 Eylül 2010, 11:42:56
Savaşı güvenilir bulamıyorum nedense, forvet oyuncusundan çok stoper görüntüsü var ama mücadeleci olması çok iyi, bu arada zenke değil de Agbetu çok kaçırıyor, İlk maçta da 2 poizyonu harcadı son Altay maçında da taca attı nerdeyse topu.
Ne olursa olsun atılan golden sonra sevinmemesi,tavır yapması çok kötü bir görüntü...Cenk'in de gelmesiyle üzerindeki baskıyı bir an önce gol atarak atmak istiyor sanki ama bu takıma da kendine de zarar verir.

King Of The North

Evet hiç sevinmiyor nedense, acaba ben mi atmalıydım havasında ama olmaz öyle bir yok biz varız diyecek.

oguz_5528

Sevinmemesinin nedeni çok bariz bi şekilde boştu ve kaleci kalede değildi eğer ki zenke ona verse yüzyüz yine gol olurdu zenkenin vuruşu çok riskliydi kaleci hatasıda diyebiliriz onun için sevinmedi bence

KareAs55

Gole sevinilmezmi  gol goldür  :)

alcadras55

orda kim olsa pas vermeliydi bence, fakat gol goldür gerçekten de. sevinmesi gerekirdi.

Ahmeti

harikasın bomba gibidin zenke bu sene en az 20 gol atacağına inancım tam

barış1974

Akhisar maçını tv den altay maçını trübünden seyrettim arkadaşlar izmirdeki maçta zenke bence çok iyi performans gösteremedi.Çok güçlü olmayan altay defansının arkasına sarkamadı iyi pas grafiğide yoktu,ayrıca o fizik kondüsyonda olan bir futbolcu içinde çok ağır kaldı.İnşallah bu bir uyum sorunudur ve kolay atlatır.Samsunspor için dökülen ter kutsaldır.Yinede emeğine sağlık fakat daha iyi maçlarını görmeyi temenni ediyorum

hakan keskin

samsunsporun isine yariyacak bi oyuncu ve fizigide sallam oyuncu ve hizli  eger turgut dogan sahinde gitmeseydi kesinlikle super lige cikmistik