33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

sadece55

oyuncu sattıkta ne oldu zamanında.... şuan ki borç ortada. Önemli olan oyuncu satmak değil.Oyuncuları takımda tutup başarıları paraya ekonomiye çevirebilmek

Turuncu

Daha önce prensip anlaşmasına varılan Zenke bugün resmi sözleşmeyi imzaladı.

Menejeri Serdar Dağlı ile Samsun' a gelen Zenke Samsunspor Nuri Asan Tesislerinde düzenlenen tören ile 2 yıllık resmi sözleşmeye imza attı. Zenke Samsunspor' da kaldığım için mutluyum dedi.

Yönetim Kurulu Toplantısı devam ederken Zenke ve menejeri toplantı salonuna alınarak Kazım Yılmaz ve Zenke resmi sözleşmeyi imzaladılar.

www.samsunsporluyuz.net

celebi

:holey: :holey: :holey: >l< >l< :ok

55.hakan

Zenke'ye tatil yaramış zayıflamış sanki  ???

oguz_5528

10+ gol atar,çok inanıyorum  ;)

ErdemDenizci

Noterde imza atarken fotoğraflarını gördüm zayıflamış gibi duruyordu  :evet:  >l<

5trawberry

Yanındaki başkanın etkisi olmasın zayıf görünmesinde :D :D

maviay55

hacettepeli

lucarelli

Bana da biraz zayıflamış geldi.

LisandroLopez

Süper ligde başarılı olacağına yürekten inanıyorum çünkü çok kuvvetli, bir Emenike olmasa da adından çok söz ettirecek.. Bu adamı yıkamazlar..

Burak

Gittiği yerde Burger McDonalds yok herhalde :)

**KaR6**

zenke'yi görmedim de, agbetu maraton baskandan bile çok gidiyodu burger'a  :)

mehmet yılmaz

Samsunspor'un son kralı. Güçlü ve süratli. Afrikalılara has eksiklikleri var ancak öğrenmeye açık bir oyuncu. Santraforda da başarılıydı, kanatta da oynayabilir. Tribünlerce çok sevilen bir oyuncu. Değerini artırabilir. Çok iyi bir yıl geçirdi. Kesinlikle kalmalı.

carsambaliridvan

+10 gol atar inanıyorum