33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

kabacevizli55

aldınmı gol krallığını alırsın zenkenin yerine mbilla bizde olsaymış demekki 20 22 gol atarmş
( bu aralar manisa davasından zenkeye bayağa gıçığım )

brigand

Alıntı yapılan: Turuncu - 15 Mayıs 2011, 20:44:52
Kral zenke değil Serkan Aykut'tur.

Zaten süper ligi kaldıramaz. çok lakayıt. kendine dikkat etmeyen biri. çok fazla olmasada yeteneği var.ama bencilliği de var. bazen götünü kaldıramayışıda var. neyse giderse bence iyi olur hazır piyasası varken kazanırız parayı. bu arada Aykut helal güzel kardeşim aynen öyle  ;)

sercan5592

bencede hazır piyasası varken gitsin iyi bi paraya zenkenin yerine ne adamlar bulunur doğru düzgün araştırılırsa

orucreis

ilk teklifte gönderilmeli süper ligi kaldıramaz ve yedekde olamaz.Bunu maçlarda tekniğinin ve son vuruşlarının  olmadığını görerek söylüyorum

sadece55

Alıntı yapılan: Turuncu - 15 Mayıs 2011, 20:44:52
Zenke zenke zenke de

faul sonucu bizim topu rizeye vermemiz lazımken muratın akılılık yapıp topu vermeyip zenkeye orta kesti sen orda şekil peşindesin %100 lük golü yedin zenke efendi.

Ben açıkcası beğenmiyorum. Zenke gidersen git.  Kral zenke değil Serkan Aykut'tur.

O gol olsaydı açıkçası ben çok utanırdım...Biz bu kadar düşmedik daha Bu büyük camiaya böyle basit hareketler yakışmaz

1927

Zenke genç bir oyuncu. Kendini geliştirmeye müsait. Kesinlikle kalmalı.

zenke

AlıntıSIMON ZENKE KALIYOR !
Bu sezon 29 maçta 16 gol atarak ve gol kralı olarak Samsunsporun süper lige çıkmasında büyük rol oynayan Simon Zenke , Ben Samsunu evim gibi görüyorum. Samsunu çok seviyorum. Takımda kalmak istiyorum şeklinde açıklama yaptı. Ve yönetim bu oyuncuyla sözleşme yenileyecek.

zenkenin facebook sayfasında admin yeni paylaşmış. aslı astarı var mı anlaşıldı mı zenkeyle?

Musti

AlıntıSamsunspor'un Nijeryalı gol kralı oyuncusu Simon Zenke, yuvadan uçuyor mu?

Samsunspor'un Nijeryalı gol kralı oyuncusu Simon Zenke, yuvadan uçuyor mu?

Sözleşmesinde yer alan özel bir maddenin değiştirilmesi ve transfer ücretinde iyileştirme yapılması noktasında menajeri ile Ankara'da yapılan görüşmelerin olumsuz sonuçlanmasının ardından Spor Toto Süper Lig takımları bu oyuncunun peşine düştü.

YOĞUN BASKI VAR
Özellikle bir kaç Anadolu takımı Zenke'nin sözleşmesindeki özel maddeden faydalanarak bu oyuncuyu kadrosuna katabilmek için düğmeye bastı. Zenke'nin menajeri Serdar Dağlı, gelen transfer tekliflerini doğruladı. Dağlı, "Ben ve oyuncum herşeye rağmen Samsun'da kalmak için elimizden geleni yapıyoruz" diye konuştu.

http://www.klasspor.com/tr/haber/18514-Zenke_gitti_gidiyor.html

1927

Zenke kalır bizde...

beşnumara

Zenkeyle anlaşalım sonra gelen ilk teklifte satalım :)

sadece55

Sonunda kaldı umarım bizi mahçup etmez

davidsavage

Tekrardan attığın goller sonrası taklalarını göreceğiz Samsunsporumuzun formasıyla inşllah.

hakan55

Kesinlikle kalmalı...!

celebi

red_white

tahminimce lig başlayana kadar 10 kilo alır zenkeye özel program hazırlamak lazım... açıklamalarında kilolarımla mutluyum diyor ancak kesinlikle zayıflamalı