33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

Sonuna Kadar 55

yine zenke gol attı puan geldi.

Sonuna Kadar 55

zenke harika yaptı yine

55.hakan

Ne ara kart gördü ya kendisi bile farketmedi galiba

cem 55

gol attı tamam da bi insan bu kadar mı gamsız ruhsuz olur ayagının altından top kaçırma 3 metre yanındaki topa ayagını uzatmama kolay top kaybetmeler ayagındaki topu inatla yanındaki arkadaşına vermemeler hepsi zenkede bence dün takımda kötü oynayanların başında zenke geliyodu ama gol attı futbol ilginç oyun gerçekten seneye süper ligde zenkenin başarılı olamıyacagı kanısındayım olsa olsa iyi bir yedek olur eger iyi bir teklif gelirse satılması bence yararımıza olur.

berkay55

golden sonra ordu tribünlerini kışkırtmaya yönelik yaptığı hareketten görmüş sarı kartı ama kimse ne zaman gösterdiklerini anlamadı

berusa55

Allah seni bildiği gibi yapsın Zenke! Sarı kart sınırındasın ve gol sevincinde kart gördün. Bravo  :(

Burak

hakikaten ya ben bugün öğrendim ne ara gördün yaaa bir forvet oyunsu da 8 tane sarı 1 tane kırmızı kart görmez ki 27 maçta

hacettepeli

zenke biraz gol attı diye bencil bencil oynamaya başladı. halbuki attığı gol sayısı muazzam falan değil diğer takımların golcüleri iyi olsaydı bu sayıyı geçerlerdi. geçen seneydi galiba giresun ya da ordu da tam hatırlayamadım oliveira vardı 30'a yaklaşmıştı.  zenke'yi bu kadar büyütmeyin, adam süper lig topçusu değil, 5 golü geçemez süper lig'de. inşallah bazı takımlar iyi performans sergilediğini sanıp iyi para teklif ederler de satarız. bence kaliteli bir forvet değil. kalıbımı basarım bu düşünceme. seneye çok golcü bir adam almamız lazım ligde başarılı olmak istiyorsak.

orhan

Bu kafayla senden bir şey olmaz.Önce iş ahlakın olacak Kaç haftadır dökülüyorsun.Kendine iyi bakmıyorsun kredini tüketmek üzeresin inş tercümanın bunları sana söyler biz ne zenkeler gördük kendini kulübün üstünde görme.

kumköylü ahmet

egerki bu macda sari kart gorduyse bu oyuncuya ceza verilmeli bence yoksa herzaman devam eder disiplinsiz davranislarina.ben sari kart gormedim bazi gazetelerde yedigi bazilarindada yemedigi yaziyor

Lusage

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=29&macId=87484

Allah seni bildiği gibi yapsın Zenke.. Sende gram akıl yok!  :-X Sokayım Mordululara.. Atmışsın golü daha ne hareket çekersin.  >:(

cany

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 24 Nisan 2011, 16:12:04
Maymun zenke diye mi bağırdı o o.çocukları ??

fck you zenke anladım ben

kuzey55

bu maçı geçtim tavşanlı ve giresun maçlarında bedava kart gördü.

55(tuncay)55

ben zannetmiyorum zenke nin bizde kalacagını bu zenciler parayı çok sever ve başka takıma gider bencede gitsin ama tek düşüncem bu adamdan para kazanmamız iyi bir fiyata satalımda sonrası ne olursa olsun

Tufan

aynen Zenke'ye bel bağlarsak seneye işimiz var. araya kaçmak gibi bir mantığı yok, top ayağına gelmeden koşmuyor Turgut gibi güzel para kazandırabilir kulübe.