33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

5trawberry

Transfer politikasının tam anlamıyla oluşturulmasından sonra bu tip oyuncu transferleri uygulamaya konmalı.
5-6 milyon dolara satıldığını farzedersek, bizim klübü yönetenler paranın peşine düşerler.
Zenke'de yanılmıyorsam Akhisar Belediyeyle görüşmüştü.
Gelemeyedebilirdi.
Tabata örneğine gelince, tabatanın antep'e olan katkısı tartışılır.

Benim düşünceme göre Zenke kesinlikle satılmamalıdır.
Çünkü Süper Lig'e terfi durumunda, yapılacak sağlam transferlerle Zenke hem performans açısından hem de rekabet açısından kendini bulacaktır.

cembaba

Profesyonel Futbol Kariyerindeki ilk hat-trick i imiş. Tebrikler Zenke. Ayrıca bencede satılabilir. Bir mahsuru yok :D

ugurozkan

23 maçta; 13 gol, 5 asist güzel istatistik. ama izleyince pozisyon alma, pas, takım oyunu gibi birçok temel özelliğinin zayıf olduğu görülüyor. alt yapısı zayıf olduğu için de bu özellikleri gelişmeyecek. umarım bu sezon bu formunu devam ettirir ancak giderse de piyasası 5-6 milyon dolara asla ulaşamaz. bu istatistikleri bank asya'da yaptığını unutmayalım.

CurvaSs

zenke 5-6 milyona gitmez bence, hatta 3 milyon verseler, ben fit olurum. top kontrolü sıfır bi' kere. son vuruşları iyi olsa da,  çok ofsayta düşüyor. bilmiyorum şuan işimize yarıyor, süper ligde de yarayabilir. ama 3 milyon veren bi' kulüp olursa gitsin derim. : )

özkan

Mezarlıklar vazgeçilmez insanlarla doludur sözünden yola çıkarsak,alternatifsiz adam yok,hatta ve hatta bizim medari iftiharımız aziz'i bile satabiliriz o derece  :P ;D ;D ;D

Zenke bence satılmasın,edeceği taş çatlasın 2 milyon tl.Süper ligde bir yabancı alsan forvete kafadan zaten bir,bir buçuk milyon tl gider bonservisiyle.Elimizde böyle bir adm varken,hazır reklamıda yapılmışken,e adamda işine özen gösteriyor,ufak tefek ( agbetu kaynaklı) hatalarınıda göz ardı ederrsek( kaldı ki agbetu zaten gidecek seneye ) zenke yanına yapılacak takviyelerle oyununa kalite,güç katacakdır..kendinide çok çok geliştirecekdir.Satılmasın..

samet_55

bence takımda durması dah faydalı olur..süper lige çıkakıp gs.fb.ye bi gol atsa ..fiyatı 3çe 5 katlanır...

GökhanÇağlar

kalmasından yanayım,tamam iyi para kazandırır bize ama yerini dolduramayabiliriz..

lucarelli

5-6 milyon dolara kaskalanabilirse satılsın yok 1-2 milyon TL'ye satılacaksa o paraya Zenke'den  üstün adam alamazsın.

Serkan

Aziz  bu takımın bel kemiğidir, satmaya kalksınlar kulubu ateşe veririz yetmezse ajan ile furkanı yakarım protesto amaçlı (=

Ahmeti

tam bir saatli bombasın ne zaman patlayacağın belli olmuyor.

Gol kırallığı yakışır sana.

maviay55

samuray

28 Mart 2011, 18:50:10 #641 Son düzenlenme: 28 Mart 2011, 20:08:49 samsuni
ya arkadaşlar hayret birşey nereden çıkarıyorsunuz bunları yok zenke satılsın satılmasın falan filan bunlara ne gerek var şimditabiki satılmasın ne zenke ne agbetu onlardan iyisinimi alacaz bu takımın iyileri asla satılmamalı kalmalı twçok iyi takviyelerle desteklenmeli artık o eski asansör takım hüviyetinden kurtulmak istiyorsak çok dikkatlı davranmak zorunda yönetim şimdi bırakalım bunu diyarbakır maçının liderlik keyfini çıkaralım üç puan farkla lideriz inşallah fark bu hafta dahada açılır yürü be samsunspoprum kim tutar seni  >l< samsunspor_x >l<

Burak

sevmekyetmezmi

zenke sarı kart sınırında mı ?

eyer öle ise bu hafta kart görmesınde. haftaya denızlide bi öpeyim kara yanaklarından  ;D

Burak

iki sarı kartı olması lazım

edit : baktım evet 2 sarı kartı var  :)